بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۳ اسفند، ۱۳۹۶ | Thursday, 22 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

۱۲ میلیارد تومان برای آلودگی هوا و صدای تهران

کد خبر: 40701 Print This Post
۲۹ بهمن ۱۳۹۱ | ۰۶:۵۸
۱۲ میلیارد تومان برای آلودگی هوا و صدای تهران

www.BanaNews.irمدیر عامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با بیان اینکه در سال ۹۲ حدود ۱۲ میلیارد تومان بودجه برای شرکت کنترل کیفیت هوای تهران پیش‌بینی شده است، گفت: سال آینده، اقدامات جدیدی توسط این شرکت صورت خواهد گرفت که از جمله آنها می‌توان به طرح بررسی تاثیر میدان دید و ارتباط آن با آلودگی هوا اشاره کرد.
به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) یوسف رشیدی اظهار کرد: همه جای دنیا میدان دید ارزش ملی محسوب می‌شود و در کنار آلودگی هوا و آلودگی صدا مورد توجه قرار دارد.او افزود: همچنین در کشورهای مختلف استانداردهای ویژه‌ای برای میدان دید تعیین می‌شود که براساس آن نباید میدان دید از آن حد پایین‌تر باشد. رشیدی با بیان اینکه ما نیز در تلاشیم این مهم را در تهران محقق کنیم، افزود: این طرح در واقع تلفیقی است از سنجش میزان انواع آلاینده‌ها و میدان دید که با مدل‌های خاصی سنجیده می‌شود.
وی با تاکید بر اینکه در کشورهای پیشرفته به میدان دید بسیار اهمیت داده می‌شود، تصریح کرد: علاوه بر این طرح، در ارتباط با سنجش کیفیت سوخت نیز در سال ۹۲ طرح‌هایی اجرا خواهد شد که نمونه‌های مختلفی از سوخت جایگاه‌های سطح شهر برای آزمایش و بررسی به خارج از کشور ارسال و مورد تجزیه و تحلیل قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها