بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، ۶ اسفند، ۱۳۹۶ | Sunday, 25 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

شهردار : نخاله‌های ساختمانی در بجنورد مشکل‌ساز شده است

کد خبر: 39438 Print This Post
۰۵ بهمن ۱۳۹۱ | ۰۷:۳۹
شهردار : نخاله‌های ساختمانی در بجنورد مشکل‌ساز شده است

http://www.bananews.ir/ شهردار بجنورد گفت: ساخت واحدهای مسکونی با رویکرد صنعتی سبب شده تا مشکل نخاله‌های ساختمانی در همه جای شهر محسوس باشد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) کیوان دژهوت گفت: هم اکنون روزانه ۲۵ کامیون نخاله ساختمانی از بجنورد به ایستگاه دفن نخاله انتقال می‌یابد.

وی با اشاره به اینکه ۳۰۰ کمپرسی و نیسان بخش خصوصی در کار انتقال نخاله از شهرداری ساماندهی شده دارای کارت فعالیت هستند، افزود: شهرداری، امر نظارت بر این ماشین‌آلات را برعهده دارد تا مشکل تخلیه نخاله در محدوده شهر و مبادی ورودی شهر برطرف شود.

دژهوت ادامه داد: طی هماهنگی‌های که شهرداری با بخش خصوصی داشته است، هم اکنون شرکت خصوصی در زمینه جمع‌آوری نخاله‌های ساختمانی در صورت تماس شهروند با این شرکت قابلیت فعالیت دارد.

وی اظهار کرد: همچنین شهرداری طی بررسی و بازدید از سطح شهر در صورت مشاهده نخاله در معابر، طی صدور اخطار برای مالک، ایشان را ملزم به رفع نقص می‌کند و در صورت بی‌توجهی مالک، شهرداری خود اقدام به جمع‌آوری نخاله کرده، اما هزینه این اقدام به عنوان بدهی ملکی منظور می‌شود.

شهردار بجنورد گفت: برای مدیریت شهری نیاز به یاری شهروندان است تا خللی در ارائه خدمتگزاری شهرداری برای توسعه مدرن شهری ایجاد نشود. 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها