بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، ۷ اسفند، ۱۳۹۶ | Monday, 26 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

دو محیط بان گلستانی در حین انجام مأموریت جان باختند

کد خبر: 39188 Print This Post
۰۱ بهمن ۱۳۹۱ | ۰۷:۴۰
دو محیط بان گلستانی در حین انجام مأموریت جان باختند

http://www.bananews.ir/مدیرکل محیط زیست استان گلستان خبرداد: دو محیط بان در استان گلستان در حین انجام مأموریت دچار سانحه شده و جان باختند.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) محمد ممشتی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این مطلب افزود: دو محیط بان اداره کل حفاظت محیط زیست استان گلستان ظهر امروز دچار سانحه شده و جان خود را از دست دادند.

به گفته وی، این دو محیط بان که ۶ ماه پیش به جمع نیروهای محیط زیست استان گلستان پیوسته بودند در حین گشت زنی در منطقه حفاظت شده جهان نما در شهرستان کردکوی واقع در غرب استان گلستان، به دلیل شکسته شدن سطح یخ زده یک آب بند دچار سانحه شدند.

ممشتی اظهار داشت: ۳ نفر از محیط بانان منطقه برای انجام مأموریت عازم منطقه بودند که ابتدا یکی از این محیط بانان به دلیل یخ زدگی آببند دچار سانحه شد و نفر دوم که برای نجات او تلاش می کرد نیز جان خود را از دست داد اما محیط بان سوم توسط افراد محلی نجات پیدا کرد.

مدیرکل محیط زیست استان گلستان تصریح کرد: علیرغم تلاش ساکنان محلی برای نجات جان این دو تن، متاسفانه آنها در میان آب های یخ زده غرق شده و جانشان را از دست دادند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها