بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۳ اسفند، ۱۳۹۶ | Thursday, 22 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

اجرای طرح زوج و فرد خودروها از در منازل از دوشنبه تا پایان هفته

کد خبر: 38852 Print This Post
۲۴ دی ۱۳۹۱ | ۱۲:۵۴
اجرای طرح زوج و فرد خودروها از در منازل از دوشنبه تا پایان هفته

http://www.bananews.ir/معاون عمرانی استاندار تهران با اعلام آخرین مصوبات کمیته هماهنگی و نظارت مواقع اضطراری آلودگی هوای تهران گفت: بر این اساس طرح زوج و فرد خودروها از در منازل از روز دوشنبه تا پایان هفته اجرا می‌شود و تصمیمی برای تعطیلی پایتخت نیز اتخاذ نشده است.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) مهندس محمدرضا محمودی در گفت‌وگو با ایسنا ضمن اشاره به تشکیل جلسه کمیته هماهنگی و نظارت مواقع اضطراری آلودگی هوای تهران در پی افزایش غلظت آلاینده‌ها در پایتخت و پیش‌بینی پایداری جوی افزود: بر اساس مصوبات این جلسه از روز دوشنبه تا پایان هفته جاری طرح زوج و فرد خودروها از در منازل اجرا می‌شود. همچنین فروش آرم‌های طرح ترافیک روزانه نیز تا پایان هفته ممنوع اعلام شد.

وی افزود: غلظت آلاینده ذرات معلق کمتر از ۲٫۵ میکرون بر اساس اطلاعات ایستگاه‌های سنجش آلودگی هوا در اوایل صبح یکشنبه ۱۰۱ بوده که با روند افزایشی در ظهر امروز به ۱۱۲ و هم‌اکنون به ۱۴۰ PSI رسیده است.

معاون عمرانی استاندار تهران همچنین به نظارت بر کارخانجاتی که آلودگی بالاتر از حد استاندارد دارند تاکید کرد و به ایسنا گفت: فعلا برنامه‌ای برای تعطیلی تهران نداریم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها