بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

چهارشنبه، ۲ خرداد، ۱۳۹۷ | Wednesday, 23 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

افزایش ابر، بارش برف و باران و کاهش دما

کد خبر: 3271 Print This Post
۲۵ دی ۱۳۸۹ | ۱۱:۱۲
افزایش ابر، بارش برف و باران و کاهش دما

www.BanaNews.irاداره کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی، افزایش ابرناکی، بارش برف و باران و کاهش دما در هفته جاری خبر داد.

به گزارش بنانیوز به نقل از ایرنا، نقشه‌های پیش یابی هواشناسی نشان می دهد با ورود سامانه بارشی به کشور در جنوب غرب، جنوب، غرب، برخی از مناطق مرکزی، شمال غرب و دامنه‌های جنوبی البرز، تهران و سواحل شمالی شاهد افزایش ابر و بارش برف و باران در این مناطق خواهیم بود.

این گزارش همچنین حاکی است سامانه فوق از اواخر وقت امروز شمال شرق و برخی مناطق شرقی را نیز تحت تاثیر قرار خواهد داد.

این سامانه بارشی از بعدازظهر یکشنبه (فردا) از جنوب غرب و بتدریج در غرب و مرکز عبور کرده و از میزان ابرها کاسته و روز دوشنبه نیز تنها در سواحل شرقی دریای خزر و برخی از مناطق شمال شرق بارش پراکنده پیش بینی می‌شود.

گزارش سازمان هواشناسی همچنین حاکی از این است که امروز مناطق غربی از شدت بارش بیشتری برخوردار بوده و فردا نوار شمالی کشور کاهش محسوس دما داشته باشد.

این در حالی است که بعدازظهر سه‌شنبه هفته جاری هم سامانه بارشی دیگری نیمه جنوبی کشور را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

براساس گزارش سازمان هواشناسی بیشینه دمای هوا در تهران امروز دو، یکشنبه و دوشنبه سه درجه سانتیگراد بالای صفر و کمینه آن در این سه روز به ترتیب یک، سه و شش درجه سانتی گراد زیر صفر خواهد بود.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها