بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، ۲۸ خرداد، ۱۳۹۷ | Monday, 18 June , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

بارش باران و برف تا اواخر هفته در تهران ادامه دارد

کد خبر: 2910 Print This Post
۲۰ دی ۱۳۸۹ | ۰۸:۳۰
بارش باران و برف تا اواخر هفته در تهران ادامه دارد

www.bananews.irمدیر کل هشدار و پیش‌بینی سازمان هواشناسی با بیان این‌که تا چهارشنبه بارش باران و برف در تهران ادامه خواهد داشت، گفت: از امروز شدت بارش و برف در تهران کمتر می‌شود.

پرویز رضازاده درباره وضعیت بارش باران و برف در تهران گفت: از شب گذشته بارش باران و برف در تهران شدت یافته است و این بارش تا فردا ادامه خواهد داشت.

به گزارش بنانیوز به نقل از خبرگزاری فارس ،مدیر کل هشدار و پیش‌بینی سازمان هواشناسی با بیان این‌که طی ۱۲ ساعت گذشته بارش باران و برف در تهران به اوج خود رسیده است، اظهار داشت: بارش باران و برف در تهران تا فردا ادامه دارد اما از شدت کمتری برخوردار خواهد بود.

وی با اشاره به این‌که بارش باران تا فردا در تهران قطع نمی‌شود، افزود: تا پس فردا شب نیز این بارش ادامه دارد اما شدت آن کمتر خواهد بود.

رضازاده بیان کرد: در مناطق شمال پایتخت بارش به صورت برف بوده و در مناطق جنوب شهر به صورت باران بوده است.

وی گفت: از روز پنجشنبه آسمان صاف خواهد شد اما کاهش دمای هوا را در روز پنجشنبه تا جمعه خواهیم داشت.

مدیر کل هشدار و پیش‌بینی سازمان هواشناسی تصریح کرد: بارش برف عمدتاً در نوار غربی کشور تمام شده است و تنها در شمال غرب به صورت جزئی ملاحظه می‌شود.

رضازاده بیان کرد: در مناطق جنوبی بارش باران و برف را در استان هایی مانند کهگیلیویه و یویر احمد، کرمان، و به صورت پراکنده در استان‌های سمنان،اصفهان و مرکزی شاهد خواهیم بود.

وی خاطرنشان کرد: در استان سیستان و بلوچستان نیز بارش باران نخواهیم داشت در صورتی که این اتفاق بیافتد بسیار جزئی خواهد بود.

رضازاده گفت: در استان‌های ساحلی دریای خزر،اردبیل، گلستان، مازندران، گیلان و خراسان شمالی و خراسان رضوی بارش‌های خوبی را خواهیم داشت و اوج باران در گلستان وگیلان و مازندران خواهد بود و تا فردا صبح این بارش ادامه دارد.

وی ادامه داد:‌ از فردا تنها در سواحل و استان‌های خراسان شمالی و خراسان رضوی شاهد بارش خواهیم بود و سایر مناطق بدون بارش خواهد بود.

مدیر کل هشدار و پیش‌بینی سازمان هواشناسی تصریح کرد: برای چهارشنبه نیز عمدتاً بارش باران در سواحل و خراسان شمالی خواهد بود و بارش برف را در دامنه‌های البرز خواهیم داشت.

وی افزود: برای بعدازظهر چهارشنبه علاوه بر این مناطق در اصفهان نیز بارش پراکنده خواهد داشت.

رضازاده گفت: بارش باران در سواحل تا پنج‌شنبه ادامه خواهد داشت همچنین در استان‌های مازندران، گلستان، خراسان شمالی، در روز پنجشنبه این بارش ادامه خواهد داشت و در استان‌های خراسان رضوی، سمنان، اصفهان و خراسان جنوبی به صورت پراکنده ادامه خواهد داشت.

وی در ادامه تأکید کرد: در استان‌های گلستان و شرق مازندران شدت بارش باران قابل توجه است.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها