بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

سه شنبه، ۲۹ اسفند، ۱۳۹۶ | Tuesday, 20 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

درختان مرکز تهران شناسنامه دار می شوند

کد خبر: 25314 Print This Post
۰۸ اسفند ۱۳۹۰ | ۰۸:۱۴
درختان مرکز تهران شناسنامه دار می شوند

http://www.bananews.irمعاون امور شهری و فضای سبز شهرداری منطقه ۷ از شناسنامه دار شدن تعدادی از درختان منطقه در طرح استقبال از بهار خبر داد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) مهران احمدی با بیان این که همزمان در طرح استقبال از بهار پیش بنی می شود بیش از ۶ هزار اصله درخت در سطح معابر اصلی- فرعی منطقه توسط نواحی پنجگانه کاشته شود گفت:با توجه به پیشنهاد قائم مقام منطقه ،برای تعدادی از درختان فوق به صورت آزمایشی شناسنامه در نظر گرفته می شود و به نام یکی از شهروندان متقاضی به ثبت می رسد.

وی ادامه داد: این طرح در راستای ایجاد احساس مالکیت درخت برای شهروند متقاضی اجرایی می شود و فرد مالک مسئول نگهدار از درخت فوق می شود و در صورت نیاز می توانند از کارشنا سان فضای سبز منطقه برای مشاوره استفاده کند و خدمات مشاوره ای لازم به آنها ارایه شود.

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها