بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، ۲۷ اسفند، ۱۳۹۶ | Sunday, 18 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

گرد و غبار شدید ایلام را فراگرفت

کد خبر: 24885 Print This Post
۳۰ بهمن ۱۳۹۰ | ۰۹:۳۶

http://www.bananews.irبعد از بارشهای چند روزه باران در استان ایلام و شادابی مردم و طبیعت، امروز گرد و غبار شدید تمام مناطق استان ایلام را در برگرفته است.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) گرد و غبار مهمان ناخوانده کشورهای همسایه که چند وقتی بود از این پدیده خبری نبود، امروز به طرزی شدیدی استان ایلام با ۴۲۰ کیلومتر مرز مشترک با کشور عراق در بر گرفت.

در حال حاضر در دو شهرستان مهران و دهلران گرد و غبار شدیدتر از نقاط دیگر استان ایلام است که باعث اختلال در رفت و آمد مردم شده است.

در حال حاضر مدارس ابتدایی استان ایلام نیز به دلیل بروز پدیده گرد و غبار تعطیل شده است.

گرد و غبار باعث شده که پرواز فرودگاه ایلام لغو شوند و مسافران زیادی سرگردان شوند.

طی چند روز گذشته بارشهای باران طراوات خاصی به طبیعت استان ایلام بخشیده بود اما با آمدن گرد و غبار باز درختان بلوط ایلام زیر این پدیده خطرناک خم شدند.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها