بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، ۲ اردیبهشت، ۱۳۹۷ | Sunday, 22 April , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

آموزش بازیافت در مجتمع‌های بزرگ شرق تهران

کد خبر: 24463 Print This Post
۲۳ بهمن ۱۳۹۰ | ۰۷:۱۶
آموزش بازیافت در مجتمع‌های بزرگ شرق تهران

http://www.bananews.ir/رئیس اداره بازیافت شهرداری منطقه ۸ از آموزش بازیافت در مجتمع‌های بزرگ سطح این منطقه خبر داد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) سعید کاظمی با اعلام این مطلب گفت: با هدف ترویج فرهنگ بازیافت و تفکیک مواد و به همت آموزشگران اداره بازیافت، پس از شناسایی مجتمع های بزرگ، آموزش چهره به چهره در این مجتمع ها انجام می شود.

وی افزود: آموزشگران ضمن آموزش شهروندان با ارائه بروشورهای اطلاع رسانی به آموزش سرایدران واحدهای مسکونی پرداخت تا نسبت به جمع آوری پسماندهای خشک ساکنین اقدام کنند.

کاظمی گفت: آموزشگران با برگزاری جلسه آموزشی برای سرایداران و ارائه کیسه های آبی مخصوص پسماندهای خشک از آنان دعوت به همکاری بیشتر با عوامل جمع آوری پسماندهای خشک می کنند.

رئیس اداره بازیافت شهرداری منطقه ۸ در ادامه از آموزش بازیافت در درمانگاههای سطح منطقه خبر داد و افزود: با توجه به اهمیت بازیافت و تفکیک پسماندهای عادی و عفونی در مراکز درمانی، آموزش این قبیل مراکز از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

کاظمی گفت: با هماهنگی اداره بازیافت با مراکز درمانی، آموزشگران اداره بازیافت با مراجعه به این مراکز به آموزش تفکیک پسماندهای خطرناک از دیگر پسماندهای عادی پرداخته و با ارائه بروشورهای اطلاع رسانی به پرسنل در این زمینه آنان را از خطر تخریب محیط زیست آگاه می سازند.

وی اظهارداشت: به همین منظور آموزشگران به درمانگاههای سطح منطقه مراجعه و پرسنل این مراکز را تحت آموزش بازیافت قرار می دهند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها