بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۲ فروردین، ۱۳۹۷ | Thursday, 22 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

روزهای آخر هفته هوا بارانی است

کد خبر: 2430 Print This Post
۱۴ دی ۱۳۸۹ | ۱۰:۳۴
روزهای آخر هفته هوا بارانی است

www.BanaNews.irنقشه‌های هم دیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی نشان می‌دهد با نفوذ موج میانی تراز جو از روز سه‌شنبه تا پنجشنبه هفته جاری شاهد بارش باران و برف در کشور خواهیم بود.

به گزارش بنانیوز به نقل از ایرنا، آخرین نقشه‌های سازمان هواشناسی بیانگرعبور سامانه بارش زا از سمت شمال شرق تا بعداز ظهر امروز است.

این گزارش حاکی است از روز سه شنبه با نفوذ موج تراز میانی جو ابتدا جنوب غرب و بتدریج نوار غربی، ارتفاعات زاگرس و تحت تاثیر این جو قرار گیرد.

این در حالی است که در روز چهارشنبه نواحی مرکزی، دامنه‌های جنوبی البرز و سواحل دریای خزر و در روز پنجشنبه شمال شرق کشور تحت تاثیر قرار گیرند.

عبور این سامانه سبب بارندگی و وزش باد و در نواحی جنوبی با رعد و برق و در مناطق سردسیر و مرتفع بارش به صورت برف خواهد بود.

براساس این گزارش بیشینه دمای تهران امروز دوشنبه ۱۰، روز سه‌شنه (فردا) ۱۱ و چهارشنبه ۹ درجه و کمینه امروز صفر، فردا دو درجه و چهارشنبه یک درجه بالای صفر پیش بینی شده است.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها