بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

جمعه، ۴ خرداد، ۱۳۹۷ | Friday, 25 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

ارائه نوین‌ترین دستاوردهای صنعت هواشناسی در نمایشگاه راه‌و‌شهرسازی

کد خبر: 21670 Print This Post
۲۴ آذر ۱۳۹۰ | ۰۸:۰۶
ارائه نوین‌ترین دستاوردهای صنعت هواشناسی در نمایشگاه راه‌و‌شهرسازی

http://www.bananews.ir/معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به پیشرفت‌های صنعت هواشناسی کشور، از ارائه آخرین دستاوردهای این صنعت در نمایشگاه راه و شهرسازی و صنایع وابسته خبر داد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی، بهرام صناعی ‌با بیان اینکه هواشناسی نیز همانند سایر صنایع در حال حرکت به سمت خودکفایی است، تصریح کرد: طی سال‌های گذشته شرکت‌های داخلی دستاوردهای بسیار خوبی در بخش هواشناسی کشور داشته‌اند که ارائه آنها در این نمایشگاه می‌تواند برای سایر سازمان‌ها و نهادها نیز مفید باشد.

وی با اشاره به استقبال ۸ شرکت داخلی طرف قرارداد با سازمان هواشناسی کشور برای شرکت در نمایشگاه راه و شهرسازی‌، اظهار داشت: این شرکت‌ها آخرین دستاوردهای مرتبط با صنعت هواشناسی مانند رادار، ماهواره و بهبود کیفیت پیش‌بینی‌ها را در نمایشگاه یاد شده ارائه می‌کنند.

رئیس سازمان هواشناسی کشور از شرکت قدرتمند این سازمان در نمایشگاه راه و شهرسازی و صنایع وابسته نیز خبر داد و افزود: تلاش می‌کنیم تا دستاوردهای سازمان در بخش‌هایی مانند گسترش تعداد رادارهای هواشناسی، نوین‌سازی سیستم‌ها، ارتقاء‌کارایی و اثربخشی این صنعت در حمل و نقل را به نحو مطلوبی برای بازدید عموم و متخصصان ارائه کنیم.

‌صناعی خاطر‌نشان کرد‌: برگزاری نمایشگاه راه و شهرسازی و صنایع وابسته می‌تواند نقش موثری در اطلاع رسانی به مخاطبان و تبیین جایگاه هواشناسی در کشور ایفا کند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها