بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

شنبه، ۴ فروردین، ۱۳۹۷ | Saturday, 24 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

اخراج صنایع مزاحم از تهران

کد خبر: 18949 Print This Post
۲۰ مهر ۱۳۹۰ | ۰۷:۲۶
اخراج صنایع مزاحم از تهران

www.BanaNews.irدر ادامه جلسه روز گذشته شورا، لایحه ساماندهی صنایع، صنوف و مشاغل شهر تهران مورد بررسی قرار گرفت که تصویب آن به هفته آینده موکول شد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) معصومه ابتکار در چهارصد و یازدهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در جریان بررسی لایحه ساماندهی صنایع، صنوف و مشاغل شهر تهران، اظهار کرد: شهرداری تهران و کمیته محیط زیست شورای شهر در این زمینه اقداماتی انجام داده است چراکه تاکنون هیچ‌گاه طرحی برای ساماندهی مشاغل و صنوف وجود نداشته است و ماموریت‌هایی به صورت مقطعی انجام می‌شده بنابراین طی چندین جلسه کمیته محیط زیست به طور مبسوط روی این موضوع کار کرده است و شهرداری تهران لایحه‌ای براساس کار کارشناسی و پیشنهاداتی که در شورا مطرح شد تنظیم کرد که همه مسائل را در بر دارد.

ابتکار با بیان اینکه در لایحه مذکور طبقه‌بندی صنایع در قالب قرمز، زرد و سبز تعریف شده است، گفت: واحدهای صنعتی جدید از نظر ما در شعاع کمتر از ۱۲۰ کیلومتری تهران نباید قرار داشته باشد. اما در ادامه جلسه مرتضی طلایی با اشاره به اینکه حقوق اصناف باید در این لایحه مدنظر قرار بگیرد خواستار بررسی لایحه در جلسه هفته آینده شد که این خواسته به تصویب رسید.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها