بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

سه شنبه، ۲۹ اسفند، ۱۳۹۶ | Tuesday, 20 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

زاینده‌رود؛ کماکان خشک می‌ماند

کد خبر: 18175 Print This Post
۰۵ مهر ۱۳۹۰ | ۰۷:۵۹
زاینده‌رود؛ کماکان خشک می‌ماند

www.BanaNews.irبه گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) استاندار اصفهان در حاشیه همایش نقش نظام علمی -کاربردی در تربیت نیروی انسانی، در گفت‌وگو با دنیای اقتصاد گفت: نمی‌توانیم زمان دقیقی را برای برگرداندن آب به رودخانه زاینده‌رود را اعلام کنیم.

وی جلوگیری از پرتی آب و سرعت بخشیدن به اجرای طرح‌های انتقال آب به زاینده‌رود را مهم‌ترین اقداماتی دانست که در دستور کار قرار گرفته است تا بتوان هرچه سریع‌تر آب را به زاینده‌رود برگرداند، اما نمی‌توانیم زمان دقیقی برای به جریان انداختن دوباره آب به زاینده رود را تعیین کنیم. علیرضا ذاکر اصفهانی در خصوص اینکه اعلام شده بود که رییس‌جمهور بعد از عید فطر به اصفهان سفر می‌کنند و مساله خشکی رودخانه زاینده‌رود را برطرف خواهند کرد، گفت: هنوز مشخص نیست این سفر راجع به مساله آب باشد، ضمن اینکه سفر مذکور بیشتر در راستای افتتاح چند طرح و پروژه صنعتی خواهد بود.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها