بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

چهارشنبه، ۳۰ خرداد، ۱۳۹۷ | Wednesday, 20 June , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

کاهش شدید دما در اروپا و پیامدهای آن

کد خبر: 1389 Print This Post
۲۹ آذر ۱۳۸۹ | ۱۲:۵۱
کاهش شدید دما در اروپا و پیامدهای آن

کاهش شدید دمای هوا و بارندگی‌ها سبب توقف روند پرواز خطوط هوایی در بخش‌هایی از اروپا و بسته شدن بسیاری از فرودگاه‌های بریتانیا شد.www.BanaNews.ir

کاهش شدید دمای هوا و بارندگی ها سبب توقف روند پرواز خطوط هوایی در بخش هایی از اروپا و بسته شدن بسیاری از فرودگاه های بریتانیا شد.

به گزارش بلومبرگ در پی کاهش شدید دمای هوا و لغو بسیاری از پروازها در اروپا بیشتر مراکز مسافرتی از مسافران خود خواستند پیش از اقدام به سفر با هواپیماها وضعیت خطوط هوایی مورد نظر خود را بررسی کنند. کشورهای المان، ایرلند، ایتالیا، هلند، اسپانیا ، سوییس و بریتانیا بر اثر این حادثه بشدت تحت تاثیر قرار گرفته اند.

در همین حال برخی آژانس های هواشناسی گزارش داده اند برف سنگینی در پیش است که انتظار می رود سبب یخ زدگی جاده ها در سراسر اروپا شود و این وضعیت هم اکنون در بخش هایی از اسکاتلند و آلمان آغاز شده است. سازمان هواشناسی در بریتانیال همچنین نسبت به وخامت وضعیت آب و هوا هشدار داده و موسسات هواشناسی المان نیز اعلام کرده اند که احتمالا سرمای کنونی در کل ۴۰ سال گذشته بی سابقه بوده است.

بنا به همین گزارش این سرمای فزاینده به طور بالقوه احتمال توقف و یا اختلال در شبکه های حمل و نقل و مسافرتی را افزایش داده است. علاوه براین مدارس و بسیاری از موسسات خدماتی در شهرهای مختلف بریتانیا به حالت تعطیل درآمده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها