بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

جمعه، ۳۱ فروردین، ۱۳۹۷ | Friday, 20 April , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

احتمال تعطیلی در تهران طی هفته آینده نیز وجود دارد

کد خبر: 127 Print This Post
۰۳ آذر ۱۳۸۹ | ۰۷:۴۲
احتمال تعطیلی در تهران طی هفته آینده نیز وجود دارد

معاون عمرانی استاندار تهران گفت: در صورتی که آلودگی شهر تهران افزایش پیدا کند احتمال تعطیلی در هفته آینده وجود دارد.

محمدرضا محمودی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس‌«توانا» اظهار داشت: سازمان حفاظت از محیط زیست و شهرداری تهران دستگاه‌هایی برای اندازه‌گیری آلودگی هوا در نقاط مختلف شهر نصب کرده‌اند که میزان آلودگی هوا بر اساس شاخص‌های این دستگاه‌ها اندازه‌گیری می‌شود.

وی با اشاره به اینکه سلامت شهروندان اهمیت زیادی دارد، گفت: اگر در کمیته اضطراری آلودگی هوا به این نتیجه برسیم که شاخص‌های آلایندگی هوا بالاست و برای مردم ضرر دارد مراکز را تعطیل خواهیم کرد.

محمودی بیان داشت: همه ساله در شش ماهه دوم سال پدیده آلودگی هوا بر روی شهر تهران خیمه می‌زند و در این مدت نیاز به همکاری مردم برای کاهش آلودگی هوا هستیم.

معاون عمرانی استاندار تهران به نقش سازمان‌های مربوط به کاهش آلودگی هوا اشاره کرد و گفت: پلیس در این شرایط باید از تردد اتومبیل‌ها و موتورهای دودزا جلوگیری کند؛ شهرداری تهران باید به مدیریت حمل و نقل عمومی بپردازد و سازمان محیط زیست نیز از فعالیت کارخانجات دودزا جلوگیری کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها