بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، ۲۷ اسفند، ۱۳۹۶ | Sunday, 18 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

دو واحد جدید تصفیه‌‌خانه فاضلاب در جنوب تهران احداث می شود

کد خبر: 11408 Print This Post
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۰ | ۰۶:۳۱
دو واحد جدید تصفیه‌‌خانه فاضلاب در جنوب تهران احداث می شود

www.BanaNews.irمعاون مهندسی و توسعه شرکت فاضلاب تهران گفت: دو واحد جدید تصفیه‌‌خانه فاضلاب به ظرفیت یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر در جنوب تهران احداث می‌شود.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) میرباقر اسمعیلی کشتلی افزود: این دو واحد به عنوان واحدهای هفت و هشت تصفیه‌‌خانه فاضلاب جنوب از محل تامین منابع طرح از طریق فاینانس خارجی احداث خواهد شد.

وی ادامه داد: قرارداد این طرح به صورت EPC طراحی شده‌ که بر اساس آن پیمانکار برنده باید بر پایه طرح اولیه ارائه‌شده، مراحل طراحی، تهیه تجهیزات، ساخت ابنیه و راه‌اندازی را انجام دهد.

به گزارش بنانیوز به نقل از ایرنا، اسمعیلی کشتلی تصریح کرد: با ساخت این دو واحد، ظرفیت نهایی پیش‌بینی‌شده برای تصفیه‌‌خانه فاضلاب جنوب تهران به بیش از ۳۲۰ میلیون مترمکعب فاضلاب در سال می رسد و جمعیتی در حدود چهار میلیون و ۲۰۰ هزار نفر را پوشش خواهد داد.

یادآور می شود: تصفیه‌‌خانه فاضلاب جنوب تهران دارای هشت واحد تصفیه‌‌خانه خواهد بود که تاکنون شش واحد از آن از محل وام بانک جهانی و اعتبارات عمرانی داخلی اجرایی شده است.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها