بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۳ خرداد، ۱۳۹۷ | Thursday, 24 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

بارش باران در تهران تا فردا ادامه دارد

کد خبر: 1026 Print This Post
۲۲ آذر ۱۳۸۹ | ۱۰:۰۱
بارش باران در تهران تا فردا ادامه دارد

www.bananews.irمدیر کل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به اینکه میزان بارندگی‌هایی که از شب گذشته در تهران صورت گرفته کم است، گفت: انتظار داریم بارش باران در تهران تا فردا صبح ادامه داشته باشد.

به گزارش بنانیوز به نقل از خبرگزاری فارس ، پرویز رضازاده  با اعلام این خبر که بارش باران در تهران ادامه خواهد داشت، افزود: میزان بارندگی‌هایی که از شب گذشته در تهران صورت گرفته خیلی کم بوده است.

مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: هرچند میزان بارش‌ها کم بوده است اما هنوز هوای تهران جای بارش دارد و انتظار داریم تا فردا صبح بارش باران در تهران ادامه داشته باشد.

رضازاده با اشاره به پیش‌بینی‌های سازمان هواشناسی مبنی بر بارش باران در تهران تأکید کرد: پای قول‌ها و پیش‌بینی‌هایی که کردیم، ایستاده‌ایم.

مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: بیشترین میزان بارندگی در استان تهران متعلق به طالقان است که در حدود ۴ میلی‌متر گزارش شده است.

وی با اشاره به بارش برف در صبح امروز در منطقه آبعلی افزود: این موج باران‌زا فردا از تهران خارج می‌شود ولی انتظار داریم شنبه و یکشنبه هفته آینده دوباره بارش کمی در تهران صورت گیرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها