بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

شنبه، ۴ فروردین، ۱۳۹۷ | Saturday, 24 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

مدارس مناطق زلزله‌زده بوشهر از فردا باز است

کد خبر: 42692 Print This Post
۲۱ فروردین ۱۳۹۲ | ۰۸:۰۹
مدارس مناطق زلزله‌زده بوشهر از فردا باز است

http://www.bananews.ir/معاون فنی و اجرایی اداره کل نوسازی مدارس استان بوشهر با اعلام آخرین وضعیت مدارس از لحاظ تخریب، گفت: هفت مدرسه در کانون زلزله وجود داشت که تنها دو مدرسه آسیب جدی دیده است.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) محمد باباخانی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره آخرین وضعیت مدارس مناطق زلزله‌زده بوشهر، گفت: تنها هفت مدرسه در کانون زلزله وجود داشته که از این تعداد دو مدرسه به طور کامل آسیب دیده و پنج مدرسه نیز دچار آسیب‌های جزیی شده که قابل بهره‌برداری و استفاده است.

وی افزود: یک مدرسه تخریبی که به طور کامل تخریب شده، از سوی نیروی انتظامی تبدیل به پاسگاه و بیمارستان برای امدادرسانی شده است.

معاون فنی و اجرایی اداره کل نوسازی مدارس استان بوشهر با بیان اینکه در زمان وقوع زلزله هیچ دانش‌آموزی در مدرسه حضور نداشته و هیچ آسیبی به دانش‌آموزان در مدرسه نرسیده است، درباره دو مدرسه تخریبی این منطقه و تعطیلی دانش‌آموزان نیز گفت: تنها امروز این دانش‌آموزان به مدرسه نمی‌روند و با توجه به اینکه انتقال کانکس به این منطقه آغاز شده، از فردا کلاس دانش‌آموزان دایر و برنامه‌های آموزشی دانش‌آموزان به روال عادی ادامه دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها