بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۳۱ خرداد، ۱۳۹۷ | Thursday, 21 June , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

زمین لرزه ای ۵٫۱ ریشتری ریگان را لرزاند

کد خبر: 4127 Print This Post
۰۷ بهمن ۱۳۸۹ | ۰۸:۴۳
زمین لرزه ای ۵٫۱ ریشتری ریگان را لرزاند

ساعاتی پیس سه زمین لرزه شدید شرق کرمان را لرزاند که بزرگترین این زلزله ها به شدت ۵٫۱ ریشتر در محمد آباد ریگان روی داد.www.BanaNews.ir

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) به نقل از مهر، ساعاتی پیش سه زمین لرزه شدید ریگان و بم را لرزاند این زمین لرزه ها به شدت ۵٫۱ ریشتر در محمد آباد ریگان ساعت ۱۰ و ۳۲ دقیقه، ۴ ریشتر ساعت ۱۰٫۴۸ دقیقه در ریگان و ۳٫۱ ریشتر در بم روی داده است.

کانون زمین لرزه ۵٫۱ ریشتری در عمق هشت کیلومتری زمین و در مشخصات جغرافیایی ۵۸٫۹۹ در جه طول جغرافیایی و ۲۸٫۲۶ درجه عرض جغرایایی ثبت شده است.

بروز این زمین لرزه ها در ریگان موجب هراس مردم شده است.

تعداد پس لرزه های زمین لرزه شدید ۶٫۵ ریشتری شرق کرمان به بیش از ۱۵۰ مورد رسیده است که در اثر زمین لرزه اصلی هزار و ۸۰۰ خانه از ۲۰ تا ۱۰۰ درصد تخریب شد و به دلیل تخریب مدارس هم اکنون تنها در این شهرستان پنج هزار دانش آموز در چادر تحصیل می کنند.

از خسارت این زمین لرزه ها گزارشی دریافت نشده است.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها