بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۳۱ خرداد، ۱۳۹۷ | Thursday, 21 June , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

دوره آموزش‌های نوین اطلاع رسانی در بحران برگزار می‌شود

کد خبر: 2385 Print This Post
۱۳ دی ۱۳۸۹ | ۱۳:۲۳
دوره آموزش‌های نوین اطلاع رسانی در بحران برگزار می‌شود

www.BanaNews.irمدیر کل روابط عمومی جمعیت هلال احمر گفت: دوره آموزش شیوه‌های نوین اطلاع رسانی در بحران برای نخستین بار در کشور در بندرعباس برگزار می‌شود.

به گزارش بنانیوز به نقل از فارس ،حامد جبلی طاهری اظهار داشت: نخستین دوره آموزشی دو روزه شیوه‌های نوین اطلاع‌رسانی در حوادث و بلایا با توجه به بحران‌خیزبودنایران و اینکه در کمربند زلزله قرار دارد و از حوادث طبیعی سیل، طوفان و حادثه‌های جاده‌ای در امان نیست برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه مهمترین رکن مدیریت در بحران‌ها اطلاع‌رسانی شفاف و سریع است گفت: روابط عمومی‌ها و سازمان‌های تابع جمعیت هلال احمر در سراسر کشور نیز در این دوره آموزشی حضور می‌یابند.

جبلی طاهری اظهار داشت: با توجه به حوادث بزرگ ملی و همچنین بین‌المللی مانند سیل پاکستان و زلزله هائیتی، حضور مؤثر میدانی در عرصه‌های اطلاع‌رسانی بسیار بااهمیت است که در این راستا مشارکت بین‌المللی شیوه‌های نوین اطلاع‌رسانی در حوادث مانند هماهنگی بیشتر با فدراسیون بین‌الملل صلیب سرخ باید بیش از پیش لحاظ می‌شود.

وی افزود: مفاد آموزشی شیوه‌های نوین اطلاع‌رسانی در بحران را موسسه آموزشی عالی هلال ایران تهیه کرده است و توسط اساتید دانشگاهی طی روزهای ۱۶ و ۱۷ دی در بندرعباس آموزش داده می‌شود.

مدیر کل روابط عمومی جمعیت هلال احمر خاطرنشان کرد: دوره‌های مدیریت مواجهه با بحران، مقابله و بازسازی در حوادث، دوره‌های جدیدی در کشور محسوب می‌شوند و جمعیت هلال احمر نیز برای ارتقا مدیران خود با هماهنگی استانداری هرمزگان نخستین دوره آموزش‌های نوین اطلاع رسانی در بحران را با توجه به حوادث جدیدی که در کشور و جهان رخ می‌دهد به مدت ۲ روز برگزار می‌کند.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها