بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

شنبه، ۱ اردیبهشت، ۱۳۹۷ | Saturday, 21 April , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

ستاد برف روبی شرق تهران در آماده باش کامل است

کد خبر: 20081 Print This Post
۱۸ آبان ۱۳۹۰ | ۰۹:۵۸
ستاد برف روبی شرق تهران در آماده باش کامل است

http://www.bananews.ir/شهردار منطقه ۸ از آماده باش کامل ستاد برف روبی این منطقه خبر داد و گفت: نیروهای خدماتی این ستاد در نقاط پر رفت و آمد و شلوغ شرق تهران مستقر بوده و نسبت به رفع مشکلات احتمالی ناشی از بارندگیها اقدام می کنند.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) محمد مهدی شادالوئی با اشاره به مشکلاتی که بارندگیها در تردد شهروندان و خودروها به وجود می آورد، افزود: بر این اساس ستاد برف روبی منطقه ۸ به منظور شناخت صحیح از موانع احتمالی در عملیات برف روبی اقدام به برپایی مانور بزرگ برف روبی در سطح نواحی سه گانه منطقه نمود.

وی افزود: با تعریف محدوده کاری برای نواحی و استقرار ماشین آلات برف روب، تلاش داریم در روزهای برفی تردد شهروندان با سهولت انجام پذیرد.

شهردار منطقه ۸ گفت: همچنین ۵۰۰ نقطه از سطح محدوده منطقه جهت استقرار کیسه های شن و نمک شناسایی شده است تا در شرایط اضطراری بتوان نسبت به جلوگیری از یخ زدگی معابر اقدام نمود.

شادالوئی افزود: امید است که همزمان با آغاز بارندگیها بتوان با رفع موانع و مشکلات ناشی از آن لذت بهره بردن از زیباییهای بارش برف و باران را به کام شهروندان شیرین کرده و از مواهب این فصل بهره بریم.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها