بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

جمعه، ۴ خرداد، ۱۳۹۷ | Friday, 25 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

نوبت‌بندی آب برای ۱۵ شهر در معرض خشکسالی

کد خبر: 1050 Print This Post
۲۲ آذر ۱۳۸۹ | ۱۱:۲۱
نوبت‌بندی آب برای ۱۵ شهر در معرض خشکسالی

مدیرعامل شرکت مهندسی آب وفاضلاب کشور از نوبت‌بندی آب کشاورزی برای ۵ استان و یا ۱۵ شهر کشور خبر داد.www.Bananews.ir

به گزارش بنانیوز به نقل از خبرگزاری فارس ، سید‌مهدی ثمره هاشمی در پاسخ به این سؤال که تشکیل ستاد خشکسالی با چه هدفی بوده است، گفت: ستاد خشکسالی از قبل هم در داخل شرکت‌های مادر تخصصی بوده و به تازگی تشکیل نشده است. مدتی بود که جلسات این ستاد به تعویق افتاده بود اما مجدداً فعال شده است و قرار است جلسات این ستاد تشکیل شود.

وی ادامه داد: قرار است جلسه‌های این ستاد خشکسالی در خود ستاد وزارت نیرو تا هفته آینده تشکیل شود.

ثمره هاشمی تأکید کرد: براساس آخرین آمار امور آب، در چهار یا ۵ استان و یا ۱۵ شهر کشور در حال حاضر به خاطر کمبود بارش‌ها و کاهش منابع آب نوبت‌بندی آب داریم که البته تعداد این ۱۵ شهر برای نوبت‌بندی آب می‌توان گفت که اندک است.

سیدمهدی ثمره هاشمی در یکصد و پنجمین نشست شورای آب وزارت نیرو، شرایط بارندگی را در زمان کنونی نگران کننده دانست و اظهار داشت: با توجه به وضعیت کاهش شدید بارش در مقایسه با سال های گذشته، باید تدابیر لازم جهت تامین آب شرب شهرها اندیشیده شود.

وی اضافه کرد: مدیریت منابع آب باید با دقت و احتیاط لازم اعمال شود.

وی از دادن اطلاعات بیشتر در خصوص نوبت‌بندی آب برای این شهرها و یا سایر سؤالات مطرح شده خودداری و گفت که برای گرفتن اطلاعات بیشتر با روابط عمومی وزارت نیرو تماس بگیرید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها