بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، ۴ تیر، ۱۳۹۷ | Monday, 25 June , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

حداقل و حداکثر قیمت مسکن در ۵۰ محله تهران

کد خبر: 9849 Print This Post
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ | ۰۹:۰۴
حداقل و حداکثر قیمت مسکن در ۵۰ محله تهران

www.BanaNews.irطبق گفته اکثر مشاوران املاک فعال در مناطق مختلف تهران‌، معمولا در این ماه از سال قیمت‌های پیشنهادی فروش واحدهای مسکونی از ثبات برخوردار نیست، به همین خاطر متقاضیانی که قصد خرید دارند مدام در حال رفت و آمد به بازار مسکن هستند تا با توجه به وضعیت قیمت‌های اعلام شده برای فروش بتوانند تصمیم صحیح برای زمان خرید و همچنین انتخاب واحد مورد نظر بگیرند‌.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) شنیده‌ها در بازار مسکن حاکی از این مساله است که در فروردین و اردیبهشت ماه فقط خریداران دچار سردرگمی‌ نیستند، زیرا فروشنده‌ها هم با توجه به یکسری از شرایط وابسته (نرخ تورم و مصالح‌، نیاز مالی و غیره) در ابتدای سال قادر به تصمیم‌گیری برای اعلام میزان قیمت‌های فروش نیستند.

موتور جست‌وجوی اینترنتی «ایران فایل» با بررسی قیمت‌های تعیین شده برای فروش واحدهای مسکونی از سوی فروشنده‌ها برای هر محله از تهران البته از نیمه مرکزی به سمت شمال‌، غرب و شرق یک بازه قیمتی قابل قبول در اختیار متقاضیان قرار داده است تا از یک سو مالکان به ارزش حقیقی ملک شان پی ببرند و از طرف دیگر خریداران هم با بررسی قیمت‌ها بتوانند واحد موردنظر خود را با ارزش واقعی خریداری کنند‌.

جدول زیر بیانگر نرخ‌های پیشنهادی واحدهای مسکونی در ۵۰ محله در تهران است که موتور جست‌وجوی «ایران فایل» این بازه را در اختیار کاربران خود قرار داده است‌. به نظر می‌رسد در شرایط کنونی که امکان تسلط خریداران به قیمت مسکن کم است‌، اطلاع از حداقل و حداکثر قیمت واقعی برای معامله واحدهای مسکونی کمک زیادی به طرفین معامله خواهد کرد‌.

دنیای اقتصاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها