بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، ۳۰ اردیبهشت، ۱۳۹۷ | Sunday, 20 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

رئیس انجمن انبوه‌سازان مسکن استان تهران: امسال در قیمت مسکن تغییری ایجاد نمی‌شود

کد خبر: 8981 Print This Post
۲۴ فروردین ۱۳۹۰ | ۰۸:۴۲
رئیس انجمن انبوه‌سازان مسکن استان تهران:  امسال در قیمت مسکن تغییری ایجاد نمی‌شود

رئیس انجمن انبوه‌سازان مسکن استان تهران گفت: به نظر نمی‌رسد امسال در قیمت مسکن تغییری ایجاد شود.www.bananews.ir

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) ایرج رهبر در گفت ‌وگو با خبرنگار ایسنا ، در پیش‌بینی قیمت مسکن و اجاره‌ بها در سال جاری اظهار کرد: با توجه به زمینه تولیدی که از قبل در این بخش داشته‌ایم و برنامه‌ریزی‌های آینده که برای مسکن دهک‌های بالای پنج داریم امسال تغییری در قیمت خرید مسکن ایجاد نمی‌شود.

وی تاکید کرد: هرچه بتوانیم تولید و عرضه مسکن را افزایش دهیم به تبع آن به تقاضا نیز نزدیک شده‌ایم و در قیمت مسکن تعادل به وجود می‌آید.

رهبر با بیان اینکه برخی تولیدکنندگان منتظر جهش‌های غیرمعقول و قیمت‌های بادکنکی در بخش مسکن هستند، ادامه داد: برخی افراد که سرمایه‌گذاری‌های غیر متخصص ساختمانی در بخش مسکن کرده بودند علاقمند به جهش قیمت مسکن و بردن سودهای بالا هستند ولی انبوه‌سازانی که در حجم بالا به کار ساخت و ساز می‌پردازند و علاقه ‌مند به کار هستند تمایل به تداوم کار و بردن سود در حجم بالای ساخت وساز هستند.

رئیس انجمن انبوه‌سازان مسکن استان تهران، تصریح کرد: در بخش تخصصی و فنی که اکثر آنها انبوه‌سازان هستند هیچ یک از این توقعات یعنی جهش قیمت مسکن وجود ندارد و انتظار دارند که در تولید بالا بتوانند ضمن پاسخگویی به نیاز مردم به سود واقعی برای خود نیز برسند.

وی درباره قیمت اجاره‌بها نیز گفت: پیش‌بینی می‌کنیم در سال جاری اجاره بها نیز همچون روال سال گذشته آنچنان تغییری نداشته باشد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها