بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، ۶ اسفند، ۱۳۹۶ | Sunday, 25 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

اجاره‌بهای آپارتمان برحسب متراژ

کد خبر: 44273 Print This Post
۰۹ خرداد ۱۳۹۲ | ۰۶:۲۶
اجاره‌بهای آپارتمان برحسب متراژ

http://www.bananews.ir/عبارت «شهر شهر فرنگه از همه رنگه» این روزها به حکایت بازار رهن و اجاره واحدهای مسکونی از بابت نرخ‌های پیشنهادی اجاره‌بها بدل شده است.
به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) در حال حاضر بحث‌هایی که میان مستاجران و بنگاهداران املاک بر سر نرخ‌های اجاره و چگونگی محاسبه آنها صورت می‌گیرد به هر کلامی ختم می‌شود به غیر از فرمول معینی برای تعیین اجاره بها. ستون امروز نبض بازار اجاره بهای واحدهای مسکونی با متراژهایی بین ۵۰ تا ۱۱۰ متر مربع را مورد بررسی قرار داده است که ارزش اجاره هر کدام از این واحدها بر حسب سلیقه و نیاز موجران تعیین شده است.
از طرف دیگر شواهد نشان می‌دهد اکنون تعداد واحدهایی که شرایط پرداخت اجاره بهای آنها قابل تبدیل است در مقایسه با چند هفته قبل کاهش یافته است و این موضوع بیانگر این مساله است که روزهای دشواری در انتظار مستاجران از بابت رفتار مالکان در راه است.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها