بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

شنبه، ۵ خرداد، ۱۳۹۷ | Saturday, 26 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

بخت فعلا با مستاجرها یار است

کد خبر: 43342 Print This Post
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ | ۰۷:۴۹
بخت فعلا با مستاجرها یار است

http://www.bananews.ir/هنوز بخت با مستاجرها در بازار مسکن یار است؛ چراکه همچنان عده‌ای از موجران در بازار رهن و اجاره واحدهای مسکونی در فایل واحدهای استیجاری خود اظهار می‌کنند که شرایط پرداخت اجاره از نظر مستاجران قابل تبدیل است.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) این مساله نشان دهنده این موضوع است که هنوز مالکان حداقل بر سر پرداخت اجاره بها یک کلام نشده‌اند و این امر به عنوان یک امتیاز مثبت به‌شمار می‌آید و باری از دوش مستاجران برداشته می‌شود. برای مثال روز گذشته یک واحد مسکونی در کوچه‌های غربی تهرانپارس به متراژ ۵۰ مترمربع به صورت تخلیه با ۴۰ میلیون تومان رهن کامل به بازار اجاره معرفی شد، اما مالک تاکید کرده است که شرایط پرداخت اجاره قابلیت تبدیل را دارد. علاوه براین واحدی ۴۵ متری در خیابان امیریه با ۱۴ میلیون تومان ودیعه به همراه ۲۵۰ هزار تومان اجاره ماهانه به مستاجر تحویل داده می‌شود، اما موجر اعلام کرده است که متقاضی می‌تواند ودیعه را تا ۱۰ میلیون تومان تبدیل کند. قیمت‌های پیشنهادی ستون امروز نبض بازار در هر محله ممکن است به ضعیف‌ترین یا با کیفیت‌ترین واحد مسکونی مربوط باشد، البته درجه کیفیت محله هم بر این امر تاثیر بسزایی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها