بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۳ اسفند، ۱۳۹۶ | Thursday, 22 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

قیمت مسکن و اجاره بها در مناطق مختلف تهران

کد خبر: 42991 Print This Post
۲۹ فروردین ۱۳۹۲ | ۰۷:۳۸
قیمت مسکن و اجاره بها در مناطق مختلف تهران

http://www.bananews.ir/فایل‌های معرفی شده در جدول امروز نرخ‌های پیشنهادی فروش واحدهای مسکونی ستون نبض بازار مربوط به آن دسته از واحدهای مسکونی است که مالکان آنها قصد دارند هر چه سریع‌تر آنها را به فروش برسانند یا اینکه فروشنده‌ها اظهار کرده‌اند نرخ پیشنهادی فروش واحدشان را زیر قیمت تعیین کرده‌اند و از سوی دیگر برخی از مالکان هم با توجه به قیمت‌های اعلامی، خود را به عنوان فروشنده واقعی معرفی کرده‌اند.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) عده‌ای از بنگاهداران براین باورند آن دسته از مالکانی که اظهار می‌کنند واحدشان زیرقیمت منطقه قیمت‌گذاری شده است معمولا چند ۱۰ هزار تومانی با واحدهای مشابه اختلاف قیمت دارند و به ندرت اختلاف فاحشی بین این واحدها و واحدهای مشابه دیده می‌شود ! با این حال قیمت‌های متری «۲» میلیون تومان که سال گذشته در فایل‌های فروش زیاد به چشم می‌خورد امسال به «۳» میلیون تومان تغییر کرده است.
با توجه به این ۳ توجیه ، در چند روز اخیر کمترین ارزش هر متر مربع یک واحد مسکونی یک میلیون و ۹۰۰ هزار تومان محاسبه شده است که قیمت فوق مربوط به یک واحد ۷۸ متری ۳ سال ساخت در شهرک ولیعصر است.
علاوه براین بالاترین قیمت پیشنهادی هر متر مربع در جدول قیمت امروز متری ۷ میلیون و ۵۰ هزار تومان از سوی مالک تعیین شده است و این قیمت ، ارزش هر متر مربع واحدی ۸۵ متری در خیابان گیشا است که البته عمربنای آن مشخص نشده است.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها