بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، ۳۰ اردیبهشت، ۱۳۹۷ | Sunday, 20 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

ارزان‌ترین و گران‌ترین نرخ پیش فروش مسکن

کد خبر: 42770 Print This Post
۲۴ فروردین ۱۳۹۲ | ۰۷:۰۶
ارزان‌ترین و گران‌ترین نرخ پیش فروش مسکن

http://www.bananews.ir/طی دو روز گذشته نرخ‌های پیشنهادی پیش فروش واحدهای مسکونی در مناطق مختلف نیمه شمالی تهران بر اساس شواهد از حدود ۳ میلیون تا ۱۴ میلیون تومان به بازار مسکن عرضه شده است البته این امکان وجود دارد که کمتر یا بیشتر از این قیمت‌های پیشنهادی هم در بازار پیش فروش از سوی مالکان عنوان شود.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) ارزان ترین نرخ پیشنهادی پیش فروش در ستون امروز نبض بازار مربوط به ۲ واحد مسکونی در شرق و غرب تهران است. یک واحد مسکونی در شهرک راه آهن با متراژ ۹۴ متر مربع، متری ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان قیمت گذاری شده است و زمان تحویل این واحد ۴ ماه آینده عنوان شده است. علاوه براین در خیابان پیروزی (بلوار ابوذر) یک واحد ۱۴۰ متری، قیمت هر متر مربع آن ۳ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان از سوی مالک برآورد شده و تیر ماه ، زمان تکمیل آن تعیین شده است. از طرف دیگر یکی از بالاترین قیمت‌های پیشنهادی پیش‌فروش در دو روز گذشته به واحدی ۱۲۰ متری در خیابان زعفرانیه اختصاص دارد، چراکه قیمت هر متر مربع آن ۱۴ میلیون تومان تعیین شده است و ۴ ماه آینده پیش خریدار واحد مذکور را تحویل خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها