بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

سه شنبه، ۵ تیر، ۱۳۹۷ | Tuesday, 26 June , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

معنی وارونه «فروش فوری»در بازار مسکن!

کد خبر: 41485 Print This Post
۱۲ اسفند ۱۳۹۱ | ۰۷:۱۱
معنی وارونه «فروش فوری»در بازار مسکن!

http://www.bananews.irطبق ضرب المثلی که تاکید بر این مساله دارد «هر گردی، گردو نیست»، در بازار مسکن هم کلیه فایل‌هایی که عنوان «فوری فروشی» را یدک می‌کشند دلیل بر ارزان بودن یا برخورداری آنها از قیمت‌های منصفانه نسبت به واحدهای مشابه نیست!

چراکه اغلب فایل‌هایی که در بازار خرید و فروش واحدهای مسکونی با تیتر «فوری فروشی» عرضه می‌شوند در مقایسه با قیمت پیشنهادی فروش واحدهای مشابه، گران‌تر به بازار معرفی می‌شوند!
به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) با این حال هستند خریدارانی که فرصت کافی برای جست‌وجوی واحد مورد نظر یا واحدهای اکازیون را ندارند و ممکن است در حین مواجه شدن با چنین فایل‌هایی دچار ضرر شوند. ستون امروز نبض بازار به معرفی یکسری از فایل‌های فروشی در بازار مسکن مناطق مختلف تهران پرداخته است که فروشنده‌ها در فایل‌های خود اعلام کرده‌اند تعجیل در فروش واحدشان دارند، اما به نظر می‌رسد که نرخ‌های پیشنهادی این دسته از واحدها با قیمت واحدهایی که در حالت عادی به بازار عرضه شده‌اند، از ارزش یکسانی بهره‌مند هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها