بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۳ خرداد، ۱۳۹۷ | Thursday, 24 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

رشد ۳۰ درصدی قیمت مسکن جهش نیست

کد خبر: 40656 Print This Post
۲۸ بهمن ۱۳۹۱ | ۱۰:۵۴
رشد ۳۰ درصدی قیمت مسکن جهش نیست

www.BanaNews.irمــــدیـرکــــل راه‌وشهرسازی استان تهران با بیان اینکه از ابتدای سال آینده حجم افتتاح‌ و بهره‌برداری از واحدهای مسکونی‌مهر اطراف تهران و بافت‌فرسوده داخل تهران، چندبرابر می‌شود و حداقل تا پایان تابستان ادامه پیدا می‌کند، گفت: اگر ببینیم که سوداگران مسکن بخواهند در فضایی وارد شوند که قیمت مسکن را بالا ببرند اصرار ما این است که مالیات بر خرید و فروش‌های مکرر و واحدهای خالی از سکنه را اجرا کنیم.
به گزارش بنانیوز  (BanaNews.ir) فریبرز واحدی در گفت‌وگو با خبرگزاری‌فارس تصریح کرد: تهران جهش قیمت مسکن را شاهد نخواهد بود.
وی در پاسخ به این سوال که در حال حاضر آیا معتقد نیستید که در یک ماه گذشته یک جهش قیمتی در بازار مسکن تهران ایجاد شده است گفت: به هیچ وجه چرا که رشد ۲۰ تا ۳۰ درصدی قیمت مسکن را نمی‌توان جهش قیمت عنوان کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها