بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

سه شنبه، ۲۹ اسفند، ۱۳۹۶ | Tuesday, 20 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

لیست آپارتمان‌های متری ۴ میلیون در تهران

کد خبر: 39944 Print This Post
۱۵ بهمن ۱۳۹۱ | ۱۰:۵۶
لیست آپارتمان‌های متری ۴ میلیون در تهران

http://www.bananews.irستون امروز نبض بازار به معرفی تعدادی واحد مسکونی نوساز فروشی در مناطق مختلف تهران پرداخته است که قیمت هر متر مربع آنها ۴میلیون تومان تعیین شده است.
به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) بررسی قیمت‌های پیشنهادی فروش واحدهای مسکونی در تهران نشان می‌دهد که همچون گذشته هر محله از یک بازه قیمتی مشخصی برخوردار نیست، بلکه این روزها نرخ‌های پیشنهادی فروش از سوی مالکان در هر محله مشابه قیمت اعلام شده در محله‌های دیگر است.

همان‌طور که اشاره شد ستون امروز نبض بازار به معرفی واحدهایی که ارزش هر متر مربع آنها ۴ میلیون تومان است پرداخته است. جداول نرخ‌های پیشنهادی فروش واحدهای مسکونی نوساز حاکی از این مساله است که این مبلغ در شمال، شرق، غرب و مرکز تهران برای قیمت‌گذاری برخی از واحدهای مسکونی اعلام می‌شود.
در حال حاضر امثال این قیمت ها که در ۴ جهت تهران برای واحدهای مسکونی در بازار مسکن تعیین می‌شود، زیاد است و این مساله باعث شده تا بسیاری از متقاضیان در بازار مسکن این روزها به این نتیجه برسند که بازه قیمت در مناطق مختلف شبیه به هم شده است.
البته در اغلب مواقع قیمت‌های تعیین شده از سوی مالک بیانگر ارزش واقعی آن واحد نیست؛ اما به دلیل اینکه بازار مسکن تنها به دست مالکان کنترل می‌شود، بازه‌های قیمتی معنای واقعی را نمی دهند.
اکنون یک واحد مسکونی ۱۰۵ متری نوساز در خیابان بهار واقع در حکیمیه با کلیه امکانات متری ۴ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.
علاوه براین در خیابان آبان در محدوده کریمخان، ۴ میلیون تومان قیمت هر متر مربع واحدی به متراژ ۹۰ متر مربع است و این واحد از پارکینگ و انباری نیز بهره مند است.
همچنین در خیابان شمس آباد واحدی ۶۰ متری نوساز با انباری و آسانسور با متری ۴میلیون تومان به خریدار واگذار می‌شود.
از سوی دیگر یک واحد مسکونی ۱۲۵ متری نوساز در شهرک راه‌آهن به همراه کلیه امکانات به بازار فروش عرضه شده است. قیمت کل این واحد ۵۰۰ میلیون تومان یعنی متری ۴ میلیون تومان عنوان شده است.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها