بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، ۳۰ اردیبهشت، ۱۳۹۷ | Sunday, 20 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

گران‌ترین مکان‌های اداری جهان

کد خبر: 39704 Print This Post
۱۱ بهمن ۱۳۹۱ | ۰۸:۴۰
گران‌ترین مکان‌های اداری جهان

http://www.bananews.ir/یافته‌های یک بررسی جدید نشان داد که وست اند لندن گوی سبقت را از هنگ‌کنگ ربوده و به گران‌ترین مکان جهان برای اجاره یک فضای اداری به ازای هر کارمند تبدیل شده است.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) بر اساس بررسی شرکت کارگزاری دی.تی.زد شرکت‌ها برای فضای اداری به ازای هر کارمند در محله وست اند لندن معادل ۲۳ هزار و ۵۰۰ دلار در سال هزینه کرده‌اند در حالی که این هزینه در هنگ‌کنگ ۲۲ هزار و ۱۹۰ دلار و در نیویورک حدود ۱۴ هزار دلار در سال بود.

بر اساس این بررسی هزینه به ازای هر کارمند در هنگ‌کنگ به دنبال کاهش فضا یا نقل مکان شرکت‌ها به محله‌های ارزان‌تر و کاهش یافتن اجاره‌ها در منطقه مرکزی این شهر ۱۲ درصد کاهش یافته است. همین هزینه در شهرهای آمریکا به دلیل راکد بودن بازار کار و استفاده کمتر شرکت‌ها از فضا برای کارکنانشان طی سال گذشته کاهش یافت.

به گزارش بلومبرگ، دی.تی.زد ۱۲۶ شهر را بر مبنای هزینه مکان برای هر کارمند شامل اجاره، مالیات‌ها و هزینه‌های نگهداری رتبه‌بندی کرده و بر این اساس سورابایا در شمال غربی اندونزی با ۱۶۱۰ دلار ارزان‌ترین مکان شناخته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها