بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

چهارشنبه، ۲۶ مهر، ۱۳۹۶ | Wednesday, 18 October , 2017
بنر تبلیغاتی کاوش

میزان افزایش قیمت مسکن

کد خبر: 26604 Print This Post
۱۹ فروردین ۱۳۹۱ | ۰۵:۵۷
میزان افزایش قیمت مسکن

http://www.bananews.ir/مسوولان بازار مسکن این‌بار برای اثبات آرامش در بازار مسکن به مرجع جدیدی استناد کردند.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) ابوالفضل صومعلو، معاون امور مسکن و ساختمان وزارت راه‌وشهرسازی در گفت و گو با مهر اعلام کرد: بازار مسکن در سال ۹۱ وضعیتی آرام و با ثبات داشت و این موضوع را «نمایندگان مجلس» نیز تایید

می‌کنند! وی ضمن اشاره به تاثیر اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها بر بازار مسکن سال ۹۰ افزود: اگر چه اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها بر قیمت نهاده‌های مسکن مانند مصالح ساختمانی و حمل و نقل تاثیر زیادی داشته است، اما با وجود این، بازار مسکن در سال ۹۰، آرامش خود را حفظ کرد.

معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه سیاست این وزارتخانه برای کنترل بازار مسکن در سال جدید مشخص شده است، گفت: برنامه افتتاح‌های مسکن مهر، سیاست اقتصادی و سیاست پولی ما نیز مشخص شده است و امیدواریم خط اعتباری مسکن مهر را برای امسال هم بگیریم.

معاون وزیر راه‌و‌شهرسازی در خصوص میزان افزایش قیمت مسکن در سال گذشته اظهار کرد: سال گذشته اجاره‌بها به‌طور میانگین ۱۰ درصد و خرید و فروش هم حدود ۱۱ درصد افزایش قیمت داشت.

وی تاکید کرد: نمایندگان مجلس بر مطلوبیت و مناسب بودن این درصد افزایشی اذعان می‌کنند.

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها