بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، ۲ اردیبهشت، ۱۳۹۷ | Sunday, 22 April , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

آپارتمان در شهر جدید پرند، متری ۸۰۰ هزار تومان

کد خبر: 25805 Print This Post
۱۷ اسفند ۱۳۹۰ | ۰۷:۱۷
آپارتمان در شهر جدید پرند، متری ۸۰۰ هزار تومان

http://www.bananews.ir/مدیرعامل شهر جدید پرند با بیان اینکه هر متر مربع آپارتمان در شهر جدید پرند تا ۸۰۰ هزار تومان خرید و فروش می شود، گفت: برنامه ساخت ۸۰ واحد تجاری در محله‌های مسکن مهر درقالب واگذاری زمین به سرمایه گذاران نهایی شده است.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) سعید صابونی در گفتگو با مهر در خصوص قیمت واحدهای مسکونی در شهر جدید پرند، گفت: شهر جدید پرند بزرگترین پروژه ساختمانی کشور است و قیمت آپارتمان در این شهر به نسبت دیگر شهرها قیمت بیشتر دارد.

وی با بیان اینکه با بهره برداری از مترو پرند، حمل و نقل به این شهر جدید آسان تر می شود، اظهار داشت: هر متر مربع آپارتمان در پرند به قیمت متوسط ۸۰۰ هزار تومان به فروش می رسد.

مدیرعامل شهر جدید پرند با اشاره به تامین زیرساخت ها در پرند، بیان کرد: به جز ۸ هزار واحدی که بطور کامل به اتمام رسیده اند واحدهای دیگر در حال تکمیل انشعابات و زیر ساخت ها هستند که و مخابرات هم قبل از تحویل واحد از سوی متقاضی، خطوط را فعال می کند.

صابونی در خصوص ثبت نام متقاضیان مسکن مهر در شهر جدید پرند، بیان کرد: هم اکنون کارگزاری شرکت عمران شهر جدید پرند از متقاضیان ثبت نام می کند و مشاوران املاک در این شهر، اجازه ثبت نام از متقاضیان را ندارند.

وی تصریح کرد: به تازگی برنامه ساخت ۸۰ واحد تجاری در محله های مسکن مهر درقالب واگذاری زمین به سرمایه گذاران نهایی شده و تقریبا معادل ۲ برابر این تعداد واحد، زمین در مرحله واگذاری قرار دارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها