بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

جمعه، ۴ خرداد، ۱۳۹۷ | Friday, 25 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

آپارتمان‌های اجاره‌ای مخصوص زوج‌های جوان

کد خبر: 20201 Print This Post
۲۲ آبان ۱۳۹۰ | ۰۷:۲۴
آپارتمان‌های اجاره‌ای مخصوص زوج‌های جوان

http://www.bananews.ir/در بازار اجاره واحدهای مسکونی برخی از مالکان به‌این موضوع که چه مستاجری (مجرد، زوج یا خانواده) واحدشان را اجاره کند، اهمیت نمی‌دهند و فقط تصمیم دارند واحد خود را تحت هر شرایط اجاره دهند، اما در مقابل، برخی از موجران ترجیح می‌دهند مستاجرشان را هم خودشان تعیین کنند و معمولا‌ این دسته از مالکان به طور صریح در آگهی خود اعلام می‌کنند که با افراد مجرد یا زوج برای عقد قرارداد توافق می‌کنند.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) اکنون، مدتی است که تعداد انگشت شماری از موجران و همچنین مشاوران املاک به عنوان راهنمایی به متقاضیان در بازار مسکن، در برخی از آگهی‌های واحدهای اجاره‌ای اعلام می‌کنند: واحد مذکور مناسب زوج‌ها یا افراد مجرد است و نکته جالب ‌این نوع آگهی‌ها میزان متراژ است؛ زیرا ‌این پیشنهاد ممکن است مربوط به یک واحد ۴۵ متری یا ۱۲۰ متر مربعی باشد. برای مثال: یک واحد ۱۲۰ متری در یکی از فرعی‌های منطقه الهیه با شرایط ۲۰ میلیون تومان ودیعه و ۲ میلیون تومان اجاره ماهانه به بازار اجاره عرضه و اعلام شده است:‌ این واحد مسکونی مناسب برای یک زوج است. همچنین در غرب تهران یعنی در محله سعادت آباد، واحدی ۱۱۰ متری واقع در خیابان صراف‌ها با امکانات استخر، سونا، سالن بدنسازی برای اجاره به یک زوج پیشنهاد شده است و اجاره واحد مذکور به صورت ۹۳ میلیون تومان رهن کامل تعیین شده است. «قابل توجه زوج‌های جوان خوشبخت» عنوان یکی دیگر از آگهی‌های واحدهای اجاره‌ای در محدوده خیابان شریعتی است. ‌این واحد مسکونی با متراژ ۹۰ متر مربع، نوساز و فوق‌العاده لوکس معرفی شده است. ۲۰ میلیون تومان ودیعه علاوه بر یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان اجاره ماهانه، مبلغ اجاره ‌این واحد است.

در بین واحدهای متراژ بزرگ و متوسط، موجرانی که مالک واحدهای متراژ کوچک هستند، متراژهای نقلی را هم مستعد اجاره برای زوج‌ها می‌دانند به همین خاطر واحدهایی با متراژ ۴۵ متر مربع را مناسب سکونت زوج‌ها ارزیابی می‌کنند. یک واحد ۴۵ متری در منطقه پاسداران با اجاره ۲۰ میلیون تومان ودیعه و ۳۰۰ هزار تومان اجاره ماهانه به نقل از مالک، ارزنده برای اجاره به زوج معرفی شده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها