بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۲ فروردین، ۱۳۹۷ | Thursday, 22 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

شایعات درباره قیمت‌ مسکن

کد خبر: 19925 Print This Post
۱۴ آبان ۱۳۹۰ | ۰۷:۵۵
شایعات درباره قیمت‌ مسکن

http://www.bananews.ir/این روزها خریداران مسکن که به بنگاه‌ها مراجعه می‌کنند با نوعی دودستگی در برخورد برخی مشاوران‌املاک روبه‌رو می‌شوند.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) گروهی از این واسطه‌ها تلاش می‌کنند با تقویت روحیه خریداران به آنها اعلام کنند قیمت مسکن همچنان ثابت است و شرایط برای صاحب‌خانه شدن فراهم است.

اما متاسفانه برخی مشاوران ‌املاک تازه‌کار که بدون داشتن تحصیلات مرتبط با بازاریابی و فقط برای در امان‌ماندن از بیکاری وارد بنگاه‌های مسکن شده‌اند، به محض مراجعه خریداران به آنها اعلام می‌کنند «اگر خرید نکنید ملک بالا می‌کشد.»

این واسطه‌های فرصت طلب حتی در پاسخ به پرسش خریداران از آنها درباره علت اعلام قیمتی بالاتر از بنگاه مجاور، می‌گویند: «در بازار مسکن قیمت‌ها روز به روز در حال افزایش است.»

چنین برخوردهای خارج از انصاف اگر چه در مقایسه با برخی مشاوران‌املاک که جانب عدالت بین خریدار و فروشنده را رعایت می‌کنند، آنچنان پرحجم نیست اما متقاضیان مسکن لازم است با مطالعه کافی درباره قیمت مسکن به سراغ بنگاه‌ها بروند.

خریداران باید همواره تصور کنند هیچ‌کس جز خودشان نمی‌تواند ملکی ارزان‌ و مناسب برایشان پیدا کند.

بهترین روش، بی‌تفاوتی به نرخ پیشنهادی فروشنده و اعلام نرخی پایین‌تر در مقابل آن از سوی مشتری است. در بازی معامله مسکن طرفی که اعتماد به نفس کافی دارد، همیشه برنده است.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها