بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

شنبه، ۱ اردیبهشت، ۱۳۹۷ | Saturday, 21 April , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

وزیر دادگستری: طرح کنترل اجاره بها موفق بوده است

کد خبر: 19017 Print This Post
۲۴ مهر ۱۳۹۰ | ۰۷:۱۵
وزیر دادگستری:  طرح کنترل اجاره بها موفق بوده است

http://www.bananews.ir/وزیر دادگستری گفت: با اجرای طرح کنترل اجاره بها در استان‌های تهران و البرز از افزایش لجام گسیخته اجاره بها جلوگیری شد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir)  مرتضی ‌بختیاری تصریح کرد: طرح کنترل اجاره بها به دنبال افزایش بی‌منطق اجاره بها در استان‌های تهران و البرز اجرا شد که بسیار موفقیت آمیز بود و تا حدود زیادی آن را کنترل کرد.

وی با اشاره به گزارش سازمان تعزیرات حکومتی در این باره خاطر نشان کرد: در مناطقی که شکایت‌های مردمی وجود داشت و سازمان تعزیرات حکومتی از آن اطلاع پیدا می‌کرد کنترل خوبی را بر افزایش های بی‌رویه شاهد هستیم اما ممکن است در مناطقی که شکایتی صورت نگرفته و عوامل بی اطلاع بودند تخلفاتی مبنی برافزایش قیمتی فراتر از ۹ درصد اتفاق افتاده باشد ولی در مجموع طرح موفقی بود.

وزیر دادگستری که با پایگاه اطلاع رسانی دولت گفت‌وگو می‌کرد، افزود: در اجرای این طرح مشاوران املاک و مردم همکاری خوبی را با بازرسان و عوامل اجرایی داشتند که جای تقدیر و تشکر دارد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها