بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، ۵ فروردین، ۱۳۹۷ | Sunday, 25 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

ارزان‌ترین و گران‌ترین اجاره بهای مسکن

کد خبر: 18802 Print This Post
۱۷ مهر ۱۳۹۰ | ۰۷:۱۲
ارزان‌ترین و گران‌ترین اجاره بهای مسکن

http://www.bananews.irروز گذشته ارزان ترین نرخ اجاره واحد مسکونی در تهران به یک سوئیت ۲۵ متری در خیابان مطهری و یک واحد مسکونی ۳۸ متری در خیابان نواب اختصاص داشت و از سوی دیگر گران‌ترین اجاره اعلام شده در ابتدای هفته جاری نیز برای یک واحد ۲۶۰ متری در خیابان نیاوران اعلام شد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) مالک دو واحد مسکونی که نرخ اجاره آنها نسبت به سایر واحدهای مشابه در تهران ارزان‌تر است یک امتیاز برای مشتریان در نظر گرفته‌اند؛ چراکه یکی از این واحدها با شرایط رهن کامل و دیگری به صورت رهن و اجاره در اختیار مستاجر قرار خواهد گرفت. موجر سوئیت ۲۵ متری، واحدش را با دریافت ۲ میلیون تومان ودیعه به همراه ۲۸۰ هزار تومان اجاره ماهانه به مستاجر واگذار می‌کند. این سوئیت در خیابان ترکمنستان واقع در خیابان مطهری است. همچنین در خیابان هلال احمر منطقه نواب نیز یک واحد مسکونی ۳۸ متری در طبقه دوم با شرایط ۱۱ میلیون تومان رهن کامل به بازار اجاره معرفی شده است. این واحد به نقل از مالک اکازیون و شیک بوده و در ضمن نحوه پرداخت اجاره بها قابلیت تبدیل شدن را ندارد. طبق تحقیقات میدانی دنیای اقتصاد گران ترین نرخ اجاره اعلام شده در بازار اجاره مسکن در شنبه گذشته مربوط به اجاره بهای یک واحد ۲۶۰ متر مربعی نوساز در خیابان زعفرانیه است؛ زیرا این واحد اجاره‌ای ۴ خوابه، واقع در یک آپارتمان ۵ طبقه‌ای تک واحدی است که رهن کامل آن ۲۲۰ میلیون تومان اعلام شده است و این واحد مسکونی از کلیه امکانات رفاهی و تفریحی برخوردار است.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها