بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

چهارشنبه، ۲ خرداد، ۱۳۹۷ | Wednesday, 23 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

فهرست کامل قیمت‌های جدید مسکن در تهران

کد خبر: 172 Print This Post
۰۳ آذر ۱۳۸۹ | ۱۱:۰۳
فهرست کامل قیمت‌های جدید مسکن در تهران

تازه ترین تحول : تهرانی‌ها به دنبال قیمت‌های واقعی

این روزها اکثر متقاضیان در بازار خرید و فروش واحدهای مسکونی به دنبال قیمت‌های واقعی هستند؛ چراکه به گفته اغلب خریداران‌، مدت نسبتا کوتاهی است که قیمت‌های پیشنهادی در مناطق مختلف تهران مانند سابق ثابت نیست و هر روز دچار تحول است یا اینکه عده‌ای از مالکان روزانه تصمیم خود را برای عرضه یا عدم واگذاری ملکشان به خریدار تغییر می‌دهند‌.

 

دنیای اقتصاد- در چنین فضایی بهترین راه برای خریداران مسکن در دستیابی به نرخ‌های واقعی‌، اطلاع لحظه‌ای از نرخ‌های پیشنهادی فروش است‌.

متقاضیان خرید مسکن می‌توانند از دو طریق مراجعه حضوری به بنگاه‌های مسکن یا ورود اینترنتی به بازار‌، مقایسه درست و کم خطایی از قیمت‌ها داشته باشند‌.

در این بین متقاضیان با مراجعه به موتورهای جست‌وجوی املاک و مستغلات معتبر می‌توانند به اطلاعات دقیق و صحیحی از لحاظ میزان قیمت‌ها در هر منطقه دست یابند‌.

در همین حال موتور جست‌وجوی «ایران فایل» به نشانی www.iranfile.ir با ارائه اطلاعات و مشخصات کامل از وضعیت خرید‌، فروش و اجاره املاک و مستغلات مسکونی‌، تجاری‌، اداری و کلنگی می‌تواند راهنمای مناسبی برای آن دسته از خریدارانی باشد که به دنبال نرخ‌های حقیقی در بازار هستند‌. ستون امروز نبض بازار‌، کمترین و بیشترین قیمت هر مترمربع آپارتمان نوساز در هر منطقه از تهران را طبق بررسی کارشناسان سایت «ایران فایل» ارائه کرده که به شرح جدول زیر است:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها