بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

چهارشنبه، ۲ خرداد، ۱۳۹۷ | Wednesday, 23 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

آپارتمان ۴۰ متری در شهرک غرب

کد خبر: 1656 Print This Post
۰۴ دی ۱۳۸۹ | ۰۶:۳۷
آپارتمان ۴۰ متری در شهرک غرب

www.BanaNews.irاجاره این آپارتمان یک میلیون تومان پیشنهاد شده است

برای آن دسته از افرادی که به هر دلیل تمایل به زندگی در تهران به ویژه در مناطق بالای شهر را دارند، مبالغ سنگین رهن و اجاره مهم‌ترین عامل ناامیدی آنها در رسیدن به این هدف است.

در این شرایط برخی از این افراد ترجیح می‌دهند که آپارتمانی کوچک‌تر اما با هزینه‌ای کمتر را برای رهن یا اجاره انتخاب کنند. گزارش امروز نبض بازار به بررسی وضعیت رهن و اجاره واحدهای نقلی پرداخته است که برخی از آپارتمان‌های پیشنهاد شده از سوی سامانه ایران‌فایل (iranfile.ir) برای بازار اجاره معرفی شده است. در میان این آپارتمان‌ها موارد جالبی نیز به چشم می‌خورد؛ مثلا ایران فایل در فهرست ۲ هزار و ۲۰۰ موردی خود از رهن و اجاره آپارتمان‌های ۵۰ متر به پایین در سطح شهر تهران، مشخصات واحدی را در شهرک غرب قرار داده است که به نظر جالب توجه می‌آید. نکته جالب در مورد این آپارتمان ۴۰ متری، مبلغ اجاره آن است که ماهانه یک‌میلیون تومان بدون درخواست ودیعه تعیین شده است. آپارتمانی با این متراژ در شهرک غرب به عنوان یک مورد نایاب جالب توجه است؛ چرا که در این محله عمده آپارتمان‌ها بالای ۱۰۰ متر مساحت دارند. البته موتور جست‌وجوی مسکن ایران فایل، مبلغ اجاره این آپارتمان واقع در فاز ۳ شهرک غرب را با رنگ قرمز مشخص کرده است که نشان از بالا بودن رقم پیشنهادی دارد. این واحد نقاط ضعف و قوتی هم دارد که شاید در نهایت منجر به تعیین اجاره بهای یک میلیون تومانی برای آن شده است؛ از یک سو عمر ۳۰ ساله این بنا کمی از جاذبه‌های آن کم می‌کند، اما از سوی دیگر وجود استخر در ساختمان عاملی است که انتظار می‌رود نظر جویندگان آپارتمان‌های نقلی در مناطق مطرح تهران را بیشتر به خود جلب کند. این همان نکته‌ای است که موجب شده در گزارش امروز به آپارتمان ۴۰ متری واقع در شهرک غرب بیشتر بپردازیم.

منبع:دنیای اقتصاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها