بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۶ اردیبهشت، ۱۳۹۷ | Thursday, 26 April , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

واگذاری مزایده‌ای سهام دو شرکت دولتی

کد خبر: 4855 Print This Post
۱۷ بهمن ۱۳۸۹ | ۱۱:۲۳
واگذاری مزایده‌ای سهام دو شرکت دولتی

سازمان خصوصی‌سازی سهام دو شرکت را از طریق مزایده واگذار می‌کند.www.BanaNews.ir

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) به نقل از سازمان بورس و اوراق بهادار، این سازمان ۲/۴۵ درصد از سهام پاک مایه کرمانشاه و ۷۰ درصد از سهام شرکت تحقیقاتی کاوش را به صورت نقد و اقساط به فروش می‌رساند.بنابراین گزارش خصوصی‌سازی ۲۰ میلیون و ۶۲۸ هزار سهم پاک مایه کرمانشاه را به ارزش ۱۵ میلیارد و ۳۸۸ میلیون و ۴۸۸ هزار ریال به صورت ۲۰ درصد نقد و باقی در اقساط ۵ ساله به فروش می‌گذارد.

این سازمان همچنین ۲۵۵ هزار و ۷۸۰ سهم شهرک تحقیقاتی کاوش را به ارزش ۶ میلیارد و ۶۳۹ میلیون و ۷۹۳ هزار و ۲۰ ریال به صورت ۳۰ درصد نقد و باقی در اقساط دو ساله به مزایده می‌گذارد. متقاضیان برای شرکت در این مزایده تا پایان وقت اداری روز شنبه ۷ اسفندماه امسال فرصت دارند تا مدارک خود را ارسال کنند.

پاکت‌های شرکت در مزایده نیز ساعت ۱۴ روز یکشنبه ۸ اسفندماه ۸۹ بازگشایی می‌شود.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها