بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

چهارشنبه، ۱ فروردین، ۱۳۹۷ | Wednesday, 21 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

مزایده املاک‌؛ این‌بار بانک‌های خصوصی

کد خبر: 17912 Print This Post
۳۰ شهریور ۱۳۹۰ | ۰۷:۱۴
مزایده املاک‌؛ این‌بار بانک‌های خصوصی

http://www.bananews.irبانک‌های خصوصی به صحنه فروش املاک مسکونی متعلق به سیستم بانکی وارد شدند. وظیفه‌ای که براساس قانون بر عهده دستگاه‌ها از جمله بانک‌های دولتی برای واگذاری املاک‌مسکونی قرار گرفته برخی بانک‌های خصوصی را نیز ترغیب کرده تا دارایی‌های ملکی‌شان را از طریق مزایده به فروش برسانند.

این در حالی است که بانک‌های خصوصی عملا از اجرای مصوبه فروش املاک مازاد معاف هستند.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir)  اخیرا یکی دو بانک خصوصی لیست بلندی از انواع املاک مسکونی و تجاری در اختیارشان را برای فروش مزایده‌ای منتشر کرده‌اند که قیمت‌های پایه مزایده این املاک با توجه به سطح قیمت‌ بازار، تا حدودی مناسب ارزیابی می‌شود. این در حالی است که دستگاه‌ها معمولا برای فروش مزایده‌ای املاک به نحوی نرخ پایه را مشخص می‌کنند که ارزش واقعی ملک در مقایسه با آنچه برای مزایده اعلام شده، تفاوت‌ دارد.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها