بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

چهارشنبه، ۵ اردیبهشت، ۱۳۹۷ | Wednesday, 25 April , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

رشد ۱۷ برابری فروش شیشه‌های ساختمانی

کد خبر: 52 Print This Post
۰۱ آذر ۱۳۸۹ | ۰۷:۵۴
رشد ۱۷ برابری فروش شیشه‌های ساختمانی

 

با رشد آمار صدور پروانه‌های ساختمانی‌، فروش محصولات ساختمانی نیز رونق گرفته است‌. درحالی که براساس گزارش مرکز آمار‌، حجم احداث واحدهای مسکونی در شهر تهران بیش از ۸۰ درصد افزایش یافته است‌، فروش انواع شیشه ساختمانی در بزرگ‌ترین کارخانه تولیدی این محصول ۱۷ برابر شده است‌. مدیر یک شرکت سکوریت در این باره اعلام کرد :متوسط فروش در نیمه اول امسال در مقایسه با سال‌های قبل ۱۷ برابر شده است‌.

به گزارش دنیای اقتصاد علی خلیلی‌، مدیر عامل شرکت تولیدی شیشه سازان جام ایمن در مراسم بهره برداری از اولین خط تولید کوره کانتینیوس از صادرات شیشه سکوریت برای اولین‌بار در کشور و از سوی این واحد تولیدی خبر داد.
وی با اشاره به حمایت بانک صادرات از این مجموعه اظهار داشت: در این واحد تولید شیشه در کل مبلغ ۲۰۰ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری شده که بیش از ۵۰ میلیارد ریال آن در قالب تسهیلات از سوی بانک صادرات تامین شده است.
«خلیلی» ظرفیت اسمی‌کارخانه را سه میلیون و ۲۰۰ هزار متر مربع عنوان کرد و گفت: از این میزان دو میلیون و ۲۰۰ هزار متر مربع در حال حاضر فعال است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها