بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، ۳ اردیبهشت، ۱۳۹۷ | Monday, 23 April , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

میلگرد کاهش و تیرآهن رشد نرخ داشت

کد خبر: 4631 Print This Post
۱۶ بهمن ۱۳۸۹ | ۰۸:۲۳
میلگرد کاهش و تیرآهن رشد نرخ داشت

www.Bananews.irطی معاملات سه روز نخست هفته گذشته میلگرد و تیرآهن برخلاف جهت یکدیگر حرکت کردند به گونه‌ای که میلگرد روند کاهشی داشت، اما تیرآهن از رشد قیمت برخوردار بود.

در‌این مدت، میلگرد با کاهشی بین ۲ تا ۱۵ تومان در هر کیلو به ۸۱۵ تا ۸۲۵ تومان رسید.

تیرآهن در‌این مدت با روند افزایشی نرخ در بازار تهران به فروش رسید. شمش فولاد تولید داخل طی معاملات سه روز نخست‌این مدت ثابت بود.

شنبه و نوسان نرخ آهن‌آلات

در مبادلات روز شنبه نهم بهمن ماه جاری نرخ آهن آلات در بازار داخل از نوسان برخوردار بود.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) به نقل از دنیای اقتصاد، در مدت یاد شده، آهن در بازار تهران کاهش قیمت داشت به گونه‌ای که میلگرد با افت ۲/۰ تا ۱ درصدی به ۸۲۰ تومان در هر کیلو رسید. تیرآهن نیز با کاهش قیمت در بازار تهران عرضه شد به گونه‌ای که‌ این افت بین ۵۰۰ تومان تا ۴ هزار تومان در نوسان بود.

در معاملات شنبه گذشته، محصولات عرضه شده از سوی بخش خصوصی از ثبات نرخ برخوردار بود به طوری که در ‌این روز، میلگرد اغلب فولادسازان خصوصی با ثبات نرخ در بازار غیررسمی مورد مبادله قرار گرفتند. به‌رغم کاهش نرخ نبشی تولید داخل در بازار غیررسمی، اما شمش فولاد بدون تغییر قیمت در بازار غیررسمی عرضه شد.

تداوم کاهش نرخ آهن‌آلات در روز یکشنبه

در مبادلات روز یکشنبه ۱۰ بهمن ماه جاری آهن مجددا در بازار تهران کاهش قیمت را تجربه کرد. در ‌این روز، میلگرد عرضه شده از سوی برخی از تولیدکنندگان با کاهش نرخ به ۸۲۰ تا ۸۳۰ تومان رسید. تیرآهن نیز در‌این مدت با افت قیمت در بازار تهران مورد مبادله قرار گرفت.طی روز یکشنبه هفته گذشته، محصولات فولادی برخی از فولادسازان خصوصی از جمله میلگرد همچنان از روند کاهشی برخوردار بود. در ‌این مدت، شمش فولاد تولید داخل رشد ۱۰ تومانی نرخ را در بازار غیررسمی تجربه کرد. نبشی تولید داخل نیز نسبت به معاملات روز قبل از آن بدون نوسان قیمت از سوی بخش خصوصی به فروش رسید.

دوشنبه و نوسان نرخ آهن آلات

طی روز دوشنبه هفته گذشته، نرخ میلگرد برخلاف جهت تیرآهن با کاهش قیمت روبه‌رو شد. در معاملات ‌این روز، میلگرد در پایین‌ترین سطح قیمتی خود به ۸۱۵ تومان در بازار تهران رسید. تیرآهن بر خلاف تداوم روند کاهشی میلگرد با افزایش نرخ در بازار تهران عرضه شد. میلگرد فولادسازان خصوصی همچنان از روند کاهشی در بازار غیررسمی برخوردار بود. نبشی تولید داخل با اندکی کاهش نسبت به روز ماقبل از آن در بازار غیررسمی مورد مبادله قرار گرفت. شمش فولاد نیز در معاملات روز دوشنبه هفته گذشته نسبت به روز ماقبل از آن بدون نوسان نرخ در بازار غیررسمی عرضه شد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها