بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

چهارشنبه، ۵ اردیبهشت، ۱۳۹۷ | Wednesday, 25 April , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

افزایش ۲۰ درصدی تولید سیمان

کد خبر: 4405 Print This Post
۱۱ بهمن ۱۳۸۹ | ۰۹:۳۸
افزایش ۲۰ درصدی تولید سیمان

«www.bananews.irاز ابتدای امسال تا پایان دی ماه ۵۲ میلیون و ۲۱۴ هزار تن سیمان تولید شد که این میزان نسبت به مدت مشابه پارسال افزایش ۲/۲۰ درصدی را نشان می‌دهد».

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت صنایع و معادن، دبیر انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان با بیان این مطلب افزود: در این مدت۷ میلیون و ۴۲۴ هزار تن سیمان و کلینکر صادر شد که این میزان نسبت به مدت مشابه پارسال افزایش ۶۱ درصدی را نشان می‌دهد. «محمد حسن پورخلیل» گفت: از این میزان صادرات یک میلیون و ۴۶۷ هزار تن کلینکر و ۵ میلیون و ۹۷۵ هزار تن سیمان بوده است.وی افزود: در ۱۰ ماه گذشته ۴۹ میلیون و ۸۰۹ هزار تن کلینکر تولید شد که در مقایسه با مدت مشابه پارسال ۷/۱۸ درصد افزایش داشته است. «پورخلیل» با بیان اینکه در دی ماه ۵۷۵ هزار تن سیمان و کلینکر صادر شده است، افزود: در این میان سهم کلینکر ۹۷ هزار و ۴۷۱ تن و سیمان ۴۷۸ هزار و ۲۰۳ بوده است.وی گفت: در ماه گذشته ۵ میلیون و ۶۳ هزار و ۴۷۶ تن سیمان و ۵ میلیون و ۳۱۲ هزار تن کلینکر تولید شد و سیمان توزیع شده در دی ماه نیز به ۴ میلیون و ۹۲۸ هزار تن رسید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها