بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، ۷ اسفند، ۱۳۹۶ | Monday, 26 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

ثبات نرخ در بازار مصالح ساختمانی/ افزایش یکسان قیمت مسکن مهر درکشور

کد خبر: 42587 Print This Post
۱۹ فروردین ۱۳۹۲ | ۰۹:۴۹
ثبات نرخ در بازار مصالح ساختمانی/ افزایش یکسان قیمت مسکن مهر درکشور

http://www.bananews.ir/رئیس کانون سراسری انبوه سازان با اشاره به ثبات قیمت در بازار مصالح ساختمانی گفت: افزایش قیمت ساخت مسکن مهر در تمام کشور یکسان است و براساس ابلاغیه وزارت راه و شهرسازی انجام می گیرد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) ایرج رهبر در گفتگو با مهر در خصوص بازار مصالح ساختمانی با توجه به نرخ ارز اظهار داشت: در حال حاضر قیمت ها در بازار مصالح ساختمانی تفاوتی با قبل از عید ندارد و با همان نرخ خرید و فروش می شود.

وی با بیان اینکه مصالح ساختمانی در ماه های آخر سال گذشته با افزایش قیمت مواجه شده بود، گفت: پس از افزایش یکباره قیمت ها، دوباره قیمت ها کاهش پیدا کرد اما همچنان از نرخ قبلی بالاتر است و تنها کاهش ۳۰۰ تا ۴۰۰ تومانی داشته است.

رئیس کانون سراسری انبوه سازان در خصوص افزایش قیمت ساخت مسکن مهر بیان کرد: هم اکنون هزینه ساخت براساس ابلاغیه وزارت راه و شهرسازی انجام می شود و در سراسر کشور هم این نرخ یکسان است.

رهبر با اشاره به اینکه تفاوتی میان قیمت هر مترمربع مسکن مهر در شهرهای جدید تهران و دیگر شهرها وجود ندارد، افزود: انبوه سازان در سراسر کشور با همان ابلاغیه ساخت و ساز می کنند و عدم اعلام قیمت ها در شهر پرند مربوط به انبوه سازان نمی شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها