بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

سه شنبه، ۲۹ اسفند، ۱۳۹۶ | Tuesday, 20 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

توقف یک کیلومتری کامیونهای حمل سیمان در ورودی شهرکرد

کد خبر: 41080 Print This Post
۰۵ اسفند ۱۳۹۱ | ۱۱:۵۰
توقف یک کیلومتری کامیونهای حمل سیمان در ورودی شهرکرد

http://www.bananews.irتعداد بسیار زیادی از کامیونهای حمل سیمان در ورودی شهر شهرکرد مرکز استان چهارمحال و بختیاری توقف کردند.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) تعداد بسیار زیادی کامیون حمل سیمان پیش از ظهر شنبه در ورودی شهر شهرکر به فاصله بیش از یک کیلومتردر اعتراض به مشکلات امنیتی که در محل تردد این کامیونها وجود دارد وقف کردند.

کامیونهای حمل سیمان از ابتدای میدان قمر بنی هاشم شهرکرد تا ورودی شهر شهرکرد در این خط مستقیم در کنار خیابان ورودی شهرکرد پارک کردند.

یکی از کامیون داران در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: دیروز دو دستگاه از کامیونها در مسیر کارخانه سیمان تا شهر بروجن در شهر سفید دشت توسط افراد ناشناس مورد حمله قرار گرفته و شیشه های کامیونها شکسته شده است.

وی بیان داشت: هم اکنون کامیون داران شهرهای مختلف استان از جمله فرخ شهر، سامان، کیار و … در این منطقه جمع شده اند تا مسئولین بیایند و مشکل امنیت این جاده را حل کنند.

وی بیان داشت: ما مشکلات زیادی در خصوص حمل سیمان از کارخانه سیمان شهرکرد داریم و باید مشکل کامیون داران حل شود.

یکی دیگر از کامیون داران در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: مدتها پیش نیز در خصوص حمل سیمان توسط کامیونهای دو شهر استان چهارمحال و بختیاری درگیری پیش آمده بود.

وی تاکید کرد: ما در جاده کارخانه سیمان تا بروجن امنیت نداریم.

وی ادامه داد: هم اکنون از مسئولین خواستاریم که مشکل ما را در این جاده و درخصوص حمل سیمان حل کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها