بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

شنبه، ۴ فروردین، ۱۳۹۷ | Saturday, 24 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

قیمت مس تا مرز ۹هزار و ۵۹۰ دلار رسید

کد خبر: 2637 Print This Post
۱۸ دی ۱۳۸۹ | ۰۷:۱۶
قیمت مس تا مرز ۹هزار و ۵۹۰ دلار رسید

روند قیمت فلزات در معاملات روز ششم ژانویه افزایشی بود، در این روز بیشترین افزایش قیمت را قلع و کمترین را آلیاژ آلومینیوم تجربه کرد.www.BanaNews.ir

رشد ۵۵۵ دلاری نرخ قلع

در معاملات روز ششم ژانویه قلع بیشترین افزایش قیمت را تجربه کرد و به این ترتیب هر تن قلع ۵۵۵ دلار افزایش داشت و در نتیجه هر تن از آن با نرخ ۲۶ هزار و ۶۵۰ دلار معامله شد. خرید نقدی آن ۲۶ هزار و ۶۴۵ دلار بود.

رشد ۱۵و ۲۵ دلاری آلیاژ آلومینیوم و آلومینیوم

در معاملات روز ششم ژانویه آلیاژ آلومینیوم کمترین رشد قیمت را به ثبت رساند. در این روز هر تن آلیاژآلومینیوم با نرخ ۲ هزار و ۳۰۵ دلار معامله شد.

خرید نقدی آن ۲ هزارو ۳۰۰ دلار بود که نسبت به معاملات روز پنجم ژانویه ۱۵ دلار افزایش را به ثبت رساند.

در این روز هر تن آلومینیوم ۲۵ دلار رشد را به ثبت رساند. در این روز خرید نقدی آلومینیوم ۲ هزار و ۴۶۹ دلار و ۵۰ سنت بود.

رشد ۱۳۰ دلاری نرخ مس

در معاملات روز ششم ژانویه قیمت مس ۱۳۰ دلار رشد کرد. قیمت هر تن از آن با نرخ ۹ هزارو ۵۹۱ دلار معامله شد. در این روز خرید نقدی مس با نرخ ۹ هزار و ۵۹۰ دلار ثبت شد.

نیکل ۲۳۰ دلار گران شد

در معاملات روز ششم ژانویه نیکل ۲۳۰ دلار رشد را به ثبت رساند و هر تن از آن با نرخ ۲۴ هزار و ۸۷۵ دلار فروش رفت. خرید نقدی آن ۲۴ هزار و ۸۷۰ دلار بود.

رشد ۳۷ دلاری نرخ روی

در معاملات روز ششم ژانویه روی ۳۷ دلار رشد قیمت را تجربه کرد. در این روز هر تن روی ۲۴ هزار و ۴۶ دلار فروش رفت. خرید نقدی آن ۲۴ هزار و ۴۵ دلار بود.

 

دنیای اقتصاد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها