بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۲ فروردین، ۱۳۹۷ | Thursday, 22 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

تولیدکنندگان مصالح، تأسیسات و تجهیزات ساختمانی استاندارد معرفی می‌شوند

کد خبر: 24779 Print This Post
۲۷ بهمن ۱۳۹۰ | ۰۹:۰۵
تولیدکنندگان مصالح، تأسیسات و تجهیزات ساختمانی استاندارد معرفی می‌شوند

http://www.bananews.ir/دبیرخانه دائمی کتاب استاندارد ملی ابنیه و ساختمان ایران اعلام کرد، بر اساس سیاست‌های رسمی دولت و سازمان ملی استاندارد، کلیه تولیدکنندگان مصالح،تأسیسات و تجهیزات ساختمانی، در نخستین کتاب جامع واحدهای دارای نشان ملی استاندارد در گروه تخصصی ابنیه و ساختمان به طور کامل معرفی خواهند شد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) بر اساس اعلام این دبیرخانه، معرفی یاد شده در راستای اجرای عملی ماده ۱۵۵ قانون برنامه توسعه کشور و مقررات ویژه مربوط به ترویج کالاها و محصولات تولیدی دارای نشان استاندارد ملی ایران است.

بر این اساس، کلیه تولیدکنندگان مصالح تأسیسات و تجهیزات ساختمانی دارای نشان معتبر استاندارد ملی، برای نخستین بار به طور کامل و جامع، همراه با تصاویر تمام رنگی از محصولاتشان به همراه کد پروانه ملی استاندارد کالاهای تولید شده به سازندگان و ناظران و مصرف کنندگان عرصه ساخت و ساز کشور معرفی می‌شوند تا از این طریق، بر کیفیت مسکن و ابنیه ساخته شده افزوده شود و از سوی دیگر بر سرمایه ملی هم‌افزایی قابل توجهی صورت پذیرد.

کلیه واحدها و کارگاه‌های تولید مصالح، تأسیسات و تجهیزات ساختمانی دارای نشان ملی استاندارد می‌توانند برای کنترل مشخصات و استانداردهای خود با دبیرخانه دائمی کتاب استاندارد ملی ابنیه و ساختمان ایران از طریق ۸۸۹۱۸۹۰۶-۰۲۱ و یا وب سایت www.ketabestandard.com تماس بگیرید و از مشخصات دقیق و مندرج خود در معرفی به جامعه و سازندگان ساختمان در کشور اطمینان یابند.

گفتنی است کتاب جامع استاندارد واحدهای تولیدی دارای نشان ملی استاندارد در گروه تخصصی ابنیه و ساختمان روز پنجم اسفند ماه طی مراسمی رسمی رونمایی خواهد شد و بلافاصله عرضه آن آغاز می‌شود.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها