بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۳ خرداد، ۱۳۹۷ | Thursday, 24 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

امضای تفاهمنامه ۴ نهاد نظارتی برای ارتقای کیفیت شیرآلات بهداشتی

کد خبر: 20364 Print This Post
۲۵ آبان ۱۳۹۰ | ۱۰:۲۶
امضای تفاهمنامه ۴ نهاد نظارتی برای ارتقای کیفیت شیرآلات بهداشتی

http://www.bananews.ir/مدیر کل کالاهای فلزی سازمان حمایت از امضای تفاهم نامه بین ۴ نهاد سازمان حمایت، سازمان استاندارد، سازمان تعزیرات و انجمن صنفی تولیدکنندگان شیرآلات بهداشتی برای ارتقاء و حمایت از تولیدات داخلی شیرآلات بهداشتی خبر داد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) شهرام میرآخورلو اظهار داشت: در راستای اجرای قوانین و مقررات سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران و به منظور ارتقای کیفیت شیرآلات بهداشتی تولید داخل و حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان داخلی و جلوگیری از احتمال ضرر و زیان بهداشتی ناشی از کاربرد شیرآلات بهداشتی بدون کیفیت و غیراستاندارد تفاهم نامه ای بین سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران ، سازمان حمایت، انجمن صنفی تولیدکنندگان شیرآلات بهداشتی و سازمان تعزیرات حکومتی به امضاء رسید .

وی افزود: هدف از انعقاد این تفاهم نامه همکاری و هماهنگی و تجمیع توان در نظارت بر عملکرد واحدهای تولیدی، مراکز عرضه توزیع شیرآلات بهداشتی و برخورد با واحدهای متخلف در راستای حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان داخلی برطبق قوانین و مقررات جاری است .

میرآخورلو در گفتگو با فارس گفت: همکاری در نمونه برداری از بازار مصرف و مراکز عرضه و توزیع و نیز واحدهای تولیدی شیرآلات بهداشتی، انجام آزمون نمونه ها در آزمایشگاه های همکار تأیید صلاحیت شده سازمان استاندارد و براساس استانداردهای ملی مربوطه ، تهیه لیست نشان های تجاری و مراکز تولید، عرضه و توزیع کالاهای غیر استاندارد براساس نتایج آزمون های انجام شده و برخورد قانونی و قاطع با متخلفان در بخش واردات،تولید،وتوزیع شیرآلات بهداشتی از موضعات مهم این تفاهم نامه است.

مدیر کل کالاهای فلزی سازمان حمایت گفت: مدت اعتبار این تفاهم نامه از ۱۷ مهرماه به مدت دو سال تعیین می شود که در پایان برای دوره های بعدی قابل تمدید است .

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها